x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Aspiratör Çeşitleri, Duvar Tipi Aspiratör Modelleri

aradiginiz-urun-2.jpg (39 KB)

Aspiratör Fiyatları, Duvar Tipi Aspiratör Modelleri

Sağlıklı ve konforlu bir gün geçirmek için yaşam alanlarının iyi havalandırılıyor olması büyük bir önem taşır. Pis kokan, havasız bir ortamda kaliteli zaman geçirmek imkansızdır. Örneğin, aspiratörü olmayan bir sürekli nemli ve havasız kalacağı için küf ve mantar oluşumuna zemin hazırlanmış olur. Rutubetli ortamda uzun süre kalmak, insan sağlığını bozan durumlardandır. Mutfaklar için özel olarak tasarlanan duvar tipi aspiratörlerle, dekorasyonunuzu bozmadan havalandırmayı sağlayabilirsiniz. Her gün yemek pişen mutfaklar için üretilen havalandırma sistemleri, kötü kokuların ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olurken, temiz havanın içerde kalmasını sağlar. Dekoratif anlamda zevk ve seçimlerinize uygun aspiratörler sayesinde konforu yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

 

Aspiratör fiyatları aspiratörün çekiş gücüne, ebatlarına ve çalışma gücüne göre değişir. Havalandırma sisteminin kullanılacağı odanın büyüklüğüne göre aspiratörün emiş gücüne karar verilerek tercih yapılmalıdır. Model seçeneklerine bakarken aspiratör borusunun ebatlarına da dikkat edilmelidir. İhtiyacınıza uygun aspiratör modeline Star Akım kalitesi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce kullanıcı yorumlarına göz atabilir, ürün detaylarını inceleyerek merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

 

Duvar Tipi Aspiratör Nedir?

 

Duvar tipi aspiratör duvara veya pencereye monte edilebilen, ortamdaki rahatsızlık verici kokulardan kurtulmayı sağlayan bir sistemdir. Yaşanılan ortamdaki kötü havanın dayanılmaz hale gelmeye başladığı zamanlarda, hızlıca ulaşabileceğiniz duvar tipi aspiratörlerden birini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız havalandırma ürünleri montaj elemanı tarafından monte edilebileceği gibi, kullanma kılavuzu okunarak kolayca kullanıma hazır hale getirilebilir.

 

Kapalı ortamlarda virüs ve bakterilerin yaşama şansını azaltmak için havalandırma sistemlerinin kullanılması gerekir. Kişiden kişiye geçebilen hastalıkların önlenmesinde, havalandırmanın rolü oldukça büyüktür. Her zevke uygun bir dekoratif duvar tipi aspiratör mutlaka vardır. Aspiratörün modern görüntüsü evinizle uyum sağlarken, sessiz çalışması da önemlidir. veya mutfağınız için aspiratör seçimi yaparken, sessiz çalışıp çalışmadığına dikkat edebilirsiniz. Kullanışlı ve pratik bir ürün olan duvar tipi aspiratörler sayesinde ihtiyaçlarınıza modern çözümler bulabilirsiniz.

 

Aspiratör Nasıl Temizlenir?

 

Mutfakta oluşan yemek kokuları, oturma odasında içilen sigaranın sebep olduğu duman ve is kokuları, ve tuvaletlerde oluşan pis kokuların önlenmesi için aspiratör kullanımı sıklıkla tercih edilir. daki giderlerin açık kalması sonucunda da ortamda bazı kötü kokular oluşabilir. Bu gibi ortamların sürekli olarak havalandırılmaya ihtiyacı vardır. Düzenli olarak temizliği ve bakımı yapılan aspiratörlerin kullanım ömrü oldukça uzundur. Temizliği yeterli olarak yapılmayan havalandırma sistemleri, sağlık için riskli hale gelmeye başlar. Çoğunlukla nemli kalan banyolarda kullanılan banyo fanı düzenli olarak temizlenmediği takdirde mantarların yaşamalarına ortam hazırlanmış olur. Hastalıklara davetiye çıkaran mikroorganizmaların aspiratör kapaklarında yaşamalarını engellemek için temizlik şarttır. ve tuvaletlerin çamaşır suyu ile temizlenmesi sırasında havalandırmanın kullanılması, sağlıklı nefes almayı kolaylaştırır.

 

Evde kullanılan aspiratörü temizlemeye başlamadan önce, oluşabilecek tehlikeleri önleme amaçlı olarak, elektrik bağlantısını kapatmak gerekir. Aspiratörün kapağı vidalı ise vidaları sökülür, tırnaklı ise dikkatlice çıkarılır. Sistemin çalışmasını sağlayan fan ve motor sistemi sökülür. Çıkarılan kapak için yağ ve kir çözücü kullanılabilir. Ardından deterjanlı su ile silinerek kurutulur. Motor aksamları için ise kesinlikle ıslak bez kullanılmamalıdır. Sistemi bozulabilecek parçaların kuru bezle silinmesi gerekir. Havalandırma borusunun temizliği için elektrikli süpürge kullanılabilir. Yapılan detaylı temizliğin ardından, havalandırma sistemine ait parçalar tekrar monte edilmelidir. Fan pervanesinin yerine oturup oturmadığı elle çevrilerek kontrol edilebilir. Parçaların ıslak kalmadığından emin olunduktan sonra kapak, vidalanarak işlem tamamlanır.

 

Eğer parçaları olması gerektiği gibi takamayacağınızı düşünüyorsanız, temizleme işlemi için bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için aspiratörlerin 6 ayda bir temizlenmesi gerektiği unutulmamalıdır. Star Akım sayesinde aspiratör çeşitlerini pratik bir şekilde temizleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.