x
Bayram tatili nedeniyle siparişleriniz, 15 Nisan'dan itibaren kargoya verilecektir.
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Anahtar Priz Çerçevesi

Priz Anahtar Çerçevesi

 

Priz anahtar çerçevesi, elektrik prizlerinin işlevsel ve estetik bir şekilde kullanılmasını sağlayan ve olmazsa olmaz önemli bir aksesuardır. Anahtar priz çerçeveleri, prizlerin etrafındaki boşluğu kapatır ve prizin dışarıya açık olan kısımlarını korur. Priz anahtar çerçevesi, priz ve anahtar modellerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir ve farklı tasarımlarda, farklı renklerde seçenekleri mevcuttur.

 

Dekoratif Priz Anahtar Çerçevesi Modelleri

 

Dekoratif priz anahtar çerçeveleri, ev ve işyerlerine şıklık ve stil katan çeşitli modelleriyle dikkat çekmektedir. Birçok renk seçenekleri sunan bu modeller, iç mekanlara uyum sağlamak için farklı tasarımlarla üretilir. Viko priz çerçevesi veya ikili priz çerçevesi gibi seçenekler, kullanıcılara işlevselliğin yanı sıra estetik bir görünüm yanında uygun fiyatlarıyla dikkat çeker.

 

Priz Çerçevesi Nasıl Takılır?

 

Priz çerçevesi takmak oldukça kolaydır. İlk olarak, elektrik akımını kesmek için prizi ve sigortayı kapatıp, elektriğin olmadığından emin olmalısınız. Ardından, çerçevenin prizin üzerine tam oturacak şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Çerçeveyi uygun bir şekilde hizaladıktan sonra vidaları veya klipsleri kullanarak sabitleyebilirsiniz. Priz çerçevesini takarken, dikkatli olmalı ve gerekli güvenlik önlemlerini almalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.