x
Garanti ve İade Koşulları
Garanti ve İade Koşulları
Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 
Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya 0850 515 01 10 numarasından bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Sipariş edilen ürünün, müşteri tarafından hatalı bir şekilde satın alınması halinde iade kargo ücreti alıcıya aittir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
İade edilen ürünler tarafımıza ulaştığında, müşteri hizmetlerimiz müşterilerilerimizle iletişime geçerek taleplerini yerine getirecektir.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız kablo ürünlerinin, kesim yapılması halinde iadesi mümkün değildir.
Geri Ödemeler
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Star Akım geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-5 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.
İade Adresi

Ataşehir Ferhat Paşa, SDE YILDIZ PLAZA, Ferhatpaşa Yolu Sk. D:No 69, 34100 Ataşehir/İstanbul

Destek için info@starakim.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0850 515 01 10 numaralı telefonu arayarak Star Akım Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.