x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Güvenlik ve Acil Aydınlatma Aksesuarları

3 4
Next

Next Hd20300dfl Kamera

1.004,74 TL
1.004,74 TL
Toplam 48 ürün bulunmaktadır.
 •  

  Ofis ve ev güvenliği için sıkça kullanılan güvenlik aksesuarları ve güvenlik sistemleri, gelişen teknoloji ile oldukça fonksiyonel çizgiler taşıyor. Güvenlik araçları, yaşamı pratik çözümlerle daha güvenli kılıyor.Yüksek kapasiteye sahip okul, alışveriş merkezi, hastane ve büyük iş yerleri için acil çıkış levhası, acil aydınlatma armatürü ve exit tabelası gibi Cata exit çıkış ürünleri, iş yeri güvenliğinin sağlanmasında büyük önem taşıyor. Sıcak para akışının yoğun olduğu market, alışveriş merkezleri, mağaza gibi iş yerlerinde dolandırıcılığın önüne geçmek için özel olarak tasarlanan para kontrol cihazı çeşitleri de güvenlik aksesuarı olarak ön plana çıkıyor.

   

   

  Acil Durumlarda Hayat Kurtaran Ürünler: Güvenlik Aksesuarları

   

  Elektronik güvenlik sistemleri, güvenlik kameralarından güvenlik aksesuarlarına farklı ürünler içeriyor. Yangın güvenlik sistemleri, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri belli başlı güvenlik aksesuarları arasında bulunuyor. Yangın sirenleri, pratik kartlar, proximity anahtarları, kartlı ya da şifreli geçiş sistemleri bunlar arasında yer alıyor. Acil durum dendiğinde ilk akla gelen yangın alarm butonu, yangın ihbar butonu ve yangın butonu gibi cihazlar hayat kurtarıcı rol oynuyor. Erken müdahale ile büyük kayıplar yaşanmasını önleyen yangın dedektörü ,duman dedektörü, ısı artış dedektörü ve yangın alarm santrali ile siren sistemleri ev ve işyeri güvenliğinin sağlanmasında önem taşıyan cihazların başını çekiyor.

   

  Evinizi Güvenli Hale Getirin: Ev Güvenlik Sistemleri

   

  Güvenli bir barınak herkesin istediği yaşam ortamı. Bu doğrultuda geliştirilen ev güvenlik sistemleri, farklı alanları kapsayacak şekilde korunmalı bir yaşam alanı sağlamayı hedefliyor. Duman detektörlerinden, güvenlik kamera sistemlerine evde güvenli bir ortam sağlayacak farklı araçlar bulunuyor. Bunların arasında estetik tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımı ile kartlı kapı giriş sistemleri dikkat çekiyor. Tek bir pratik kart ile anahtar kullanmadan tüm kapılarınızı açabilirsiniz. Geniş bir skalada piyasaya sürülen ürünler farklı ihtiyaçları karşılıyor. Ev güvenlik sistemleri fiyatları da ürün türüne göre değişiklik gösteriyor ve her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

   

  Huzurlu Bir Başlangıç Yapın: Güvenlik Kamera Sistemleri

   

  Güvenlik kamerası sistemleri, uzaktan evinizin içinde olup bitenleri izlemenize olanak veriyor. Bebek odaları için kullanılan bebek kamera sistemi, bebeğinizi istediğiniz an görüntülemenizi sağlıyor. Bebek yatak odasına yerleştirilen bebek kamerası siz uzakta olduğunuzda bile sahip olduğu teknolojik destek ile maksimum koruma sunuyor. Güvenlik kamera sistemleri, yerel ağ üzerinden internete bağlanabilen IP kameraları da kapsıyor. IP güvenlik kamerası sistemleri kablosuz güvenlik kameraları, sabit dome güvenlik kameraları, PTZ (pan, tilt ve zoom), dış mekân kameraları, gece ve gündüz kameraları çeşitlerini içeriyor. Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi, ürün özelliklerine göre geniş bir yelpaze sergiliyor ve güvenlik kamerası sistemleri fiyatları farklı bütçelere uygun alternatifler sunuyor.Kalitesi ve yenilikçi teknolojileri ile dikkat çeken Nextcam Cloudcam modellerini inceleyebilir, ev ve iş yeriniz için güvenli bir ortam yaratabilirsiniz. 

   

  Güvenlik Kamera Sistemleri Nasıl Kurulur?

   

  • İhtiyaç doğrultusunda uygun kamera türü seçildikten sonra cihazda görüntü için doğru sıkıştırma biçimi seçilir. Cihazın çözünürlüğüne karar verilir. Cihaz çözünürlüğüne bağlı olarak depolama alanı ihtiyacı artabilir. Bu amaçla doğru sıkıştırma biçiminin seçilmesi hem net görüntü sağlar hem de daha az depolama alanı gerektirir.
  • Sisteme kaç kamera bağlanacağına karar verilir.
  • Cihazın depolama kapasitesi, mevcut bant genişliği, entegrasyon kapasitesi gibi parametreler göz önüne alınarak video yönetimi yazılımı seçilir.
  • Kameraya hangi cihazlarla bağlanılacağı belirlenir. Bu bir masaüstü bilgisayar ya da mobil cihaz olabilir.
  • İlgili parametreler dikkate alınarak depolama kapasitesine karar verilir. Gerekiyorsa harici depolama üniteleri sisteme bağlanır.
  • Görüntülerin ne kadar süreyle saklanacağı belirlenir.
  • IP, MPX ve kablosuz gibi seçenekler içinden kullanılacak kamera sistemleri belirlenir.
  • Birkaç kamera birden kullanılıyorsa estetik ya da fonksiyonellik açısından nerelerde kablosuz kamera kullanılacağına karar verilir. Bu seçim sırasında kablosuz sistemlerin ortamdaki diğer elektronik cihazlardan kaynaklanan gürültüden etkilenebileceği göz önüne alınır.
  • Ağ tasarlanırken yükseltilebilme, bant genişliği, IP adresleme gibi parametreler dikkate alınmalıdır. Böylece daha sonra da sisteme yeni cihazlar kolayca bağlanabilir.
  • Son aşamada kurduğunuz sistemin güvenliğini sağlamak için sanal özel ağ (VPN), güvenlik duvarı (firewall) ve şifre koruması gibi güvenlik kısıtlamaları için ayarlar yapılır.
  • Gerekirse ek aksesuarlar ile sistem desteklenir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.