x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

HES Kablo Modelleri

3 4
Toplam 550 ürün bulunmaktadır.

HES Kablo Modelleri ve Fiyatları

 

HES Kablo, bugün itibariyle Türkiye’nin en önemli kablo üreticilerinden biri konumundadır. 1974 yılında Kayseri'de kurulan ve üretim tesisleri de aynı yerde bulunan firma, geçen zaman içerisinde her çeşit enerji kablosu modellerinin üretimine ek olarak; bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, bakır ve alüminyum iletkenler, emaye bobin teli ve solar kablo gibi çeşitlerle ürün yelpazesine çok önemli seçenekler eklemiştir. Ayrıca Hes Kablo zayıf akım kablo ürünleri de bulunmaktadır. 

 

HES Kablo katalog ürünleri baz alındığında ilk başta enerji kabloları ile karşılaşmak mümkündür. Enerji kabloları başlığı altındaki çeşitleri şu şekilde sıralamak mümkündür: Tesisat kabloları, yangına dayanıklı tesisat kabloları, alçak gerilim kabloları, yangına dayanıklı alçak gerilim kabloları, solar kablolar, havai güç kabloları, orta gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, ekstra yüksek gerilim kabloları.

 

Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmekte olan tüm enerji kablosu ürünleri, gerektiğinde müşteri talebi doğrultusunda özel olarak da üretilebilmektedir. HES Kablo, üretimin her aşamasında özel laboratuvarlarında uzman ekipleri vasıtasıyla gerekli tüm kontrolleri yapmakta ve modern cihazlar ile test süreci tamamlanan ürünleri piyasaya sunmaktadır. Elektrik tesisat malzemeleri ve enerji kablolarında uygun ürün seçimi yapabilmek için, ne kadar enerji taşınmasına ihtiyaç duyulduğu, mekanik zorlamalar gibi dış etkenler ile hangi koşullarda hangi ortamlara uygulanacağı gibi hususlar doğru tespit edilmelidir.

 

HES Kablo, enerji kabloları sınıfı dışında kalan kablolar konusunda da son derece geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu çerçevede haberleşme maksatlı olarak sayılabilecek olan fiber optik kablolar ve bakır telefon kabloları konusunda ülkemizin en önemli üreticilerinden birisi durumunda bulunmaktadır.

 

Bunlardan başka Türk ve Amerikan standartlarına uygun olarak üretilen emaye bobin telleri, bakır ve alüminyumdan mamul iletken seçenekleri, veri iletişim kabloları, koaksiyel kablolar, CCTV kamera kabloları, sinyal kontrol ve kumanda kabloları ile yangın algılama sistemlerine ait kablo çeşitleri gibi zayıf akım kabloları da firmanın üretim bantlarından çıkan ürünler arasında yer almaktadır.

 

HES Kablo Fiyat Listesi

 

HES Kablo fiyat listesi detayları için ürünlerimizi inceleyebilir, ayrıntılı ve seçenekli fiyatlandırma işlemleri ya da toptan elektrik malzemeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Star Akım, HES Kablo fiyatlarını uygun seviyelerde tutmakta ve toptan satış imkanıyla, ihtiyaç duyulan ürünler için uygun fiyatlar sunmaktadır. Firma web sayfalarında ürünlerin güncel fiyatlarını içeren bir liste her zaman için görülebilmektedir.

 

HES Kablo Katalog Ürünleri

 

HES Kablo katalog ürünleri arasında çok çeşitli ürünler bulunmakla birlikte enerji kabloları başlığı altında yer alan NYA ve NYAF kablolardan özellikle söz etmek gerekir. NYA kablo modelleri 0,5-16 mm² ye kadar tek telli olarak üretilir. Termoplastik ile yalıtılan bu kablolar, 1000 V gerilime kadar çalışabilmektedir. Bu kablolar, sabit tesislerin dağıtım tablolarında, dağıtım tabloları bağlantılarında, kapalı ve kuru yerlerde sıva altı ve sıva üstü tesisatlarda kullanılmaktadır.

 

NYAF kablo ise 0,5-400 mm²ye kadar kesitlerde ince, çok telli olarak üretilmektedir. Hareketli tesislerde, sıva altı veya sıva üstü tesisatlarda güvenle kullanılmaktadır. Burada ifade edilen enerji kablo modellerinin dışında da çeşitli amaçlar için kullanılan her türden kablo, HES Kablo katalog ürünleri içerisinde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde bulunan Öznur Kablo modelleri ve Ünal kablo ürünlerini de inceleyebilirsiniz.  

HES Kablo Bayileri & HES Kablo Fiyatları

 

HES Kablo bayileri, Türkiye’nin her bölgesinde bulunmakta ve her il ve ilçesine ulaşabilir şekilde hizmet vermektedir. Öte taraftan tüm bayilerden kablo çeşitleri hakkında bilgi almak ve planlama, projelendirme gibi mühendislik hizmetleri almak da mümkündür. Star Akım, HES kablo ürünlerini ve çeşitli enerji kablosu modellerini uygun fiyatlarla ve toptan satış imkanı ile sunar. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.