Sıralama seçin
Toplam 481 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 23 24 25

HES Kablo Modelleri

 

HES Kablo, bugün itibariyle Türkiye’nin en önemli kablo üreticilerinden biri konumundadır. 1974 yılında Kayseri'de kurulan ve üretim tesisleri de aynı yerde bulunan firma, geçen zaman içerisinde her çeşit enerji kablolarının üretimi yanında; bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, bakır ve alüminyum iletkenler, emaye bobin teli ve solar kablo gibi çeşitlerle ürün yelpazesine çok önemli seçenekler eklemiştir.

 

HES Kablo katalog ürünleri baz alındığında ilk başta enerji kabloları ile karşılaşmak mümkündür. Enerji kabloları başlığı altındaki çeşitleri şu şekilde sıralamak mümkündür: Tesisat kabloları, yangına dayanıklı tesisat kabloları, alçak gerilim kabloları, yangına dayanıklı alçak gerilim kabloları, solar kablolar, havai güç kabloları, orta gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, ekstra yüksek gerilim kabloları.

 

Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmekte olan tüm enerji kablosu ürünleri, gerektiğinde müşteri talebi doğrultusunda özel olarak da üretilebilmektedir. HES Kablo, üretimin her aşamasında özel laboratuvarlarında uzman ekipleri vasıtasıyla gerekli tüm kontrolleri yapmakta ve modern cihazlar ile test süreci tamamlanan ürünleri piyasaya sunmaktadır. Enerji kablolarında uygun ürün seçimi yapabilmek için, ne kadar enerji taşınmasına ihtiyaç duyulduğu, mekanik zorlamalar gibi dış etkenler ile hangi koşullarda hangi ortamlara uygulanacağı gibi hususlar doğru tespit edilmelidir.

 

HES Kablo, enerji kabloları sınıfı dışında kalan kablolar konusunda da son derece geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu çerçevede haberleşme maksatlı olarak sayılabilecek olan fiber optik kablolar ve bakır telefon kabloları konusunda ülkemizin en önemli üreticilerinden birisi durumunda bulunmaktadır.

 

Bunlardan başka Türk ve Amerikan standartlarına uygun olarak üretilen emaye bobin telleri, bakır ve alüminyumdan mamul iletken seçenekleri, veri iletişim kabloları, koaksiyel kablolar, CCTV kamera kabloları, sinyal kontrol ve kumanda kabloları ile yangın algılama sistemlerine ait kablo çeşitleri de firmanın üretim bantlarından çıkan ürünler arasında yer almaktadır.

 

HES Kablo Fiyat Listesi

 

HES Kablo fiyat listesi için bu sayfalar arasında gezinebilir, ayrıntılı ve seçenekli fiyatlandırma işlemleri iletişim kanallarını kullanarak bayilere ulaşabilirsiniz. HES Kablo, fiyatlarını her zaman için en makul seviyede tutmakta ve ihtiyaç duyulan ürünler için piyasadaki en uygun fiyatı sunmaktadır. Firma web sayfalarında ürünlerin güncel fiyatlarını içeren bir liste her zaman için görülebilmektedir.

 

HES Kablo Katalog Ürünleri

 

HES Kablo katalog ürünleri arasında çok çeşitli ürünler bulunmakla birlikte enerji kabloları başlığı altında yer alan NYA ve NYAF kablolardan özellikle söz etmek gerekir. NYA kablo modelleri 0,5-16 mm² ye kadar tek telli olarak üretilir. Termoplastik ile yalıtılan bu kablolar, 1000 V gerilime kadar çalışabilmektedir. Bu kablolar, sabit tesislerin dağıtım tablolarında, dağıtım tabloları bağlantılarında, kapalı ve kuru yerlerde sıva altı ve sıva üstü tesisatlarda kullanılmaktadır.

 

NYAF kablo ise 0,5-400 mm²ye kadar kesitlerde ince, çok telli olarak üretilmektedir. Hareketli tesislerde, sıva altı veya sıva üstü tesisatlarda güvenle kullanılmaktadır. Burada ifade edilen enerji kablo modellerinin dışında da çeşitli amaçlar için kullanılan her türden kablo, HES Kablo katalog ürünleri içerisinde yer almaktadır. Ayrıca sayfalarımız arasında bulunan Öznur Kablo modellerine de bu bağlantı üzerinden ulaşabilir ve ürün yelpazesine daha yakından bakabilirsiniz.

 

HES Kablo Bayileri & HES Kablo Fiyatları

 

HES Kablo bayileri, Türkiye’nin her bölgesinde bulunmakta ve her il ve ilçesine ulaşabilir şekilde hizmet vermektedir. İhtiyaç duyulan kablo ürününü en kısa yoldan ve en uygun fiyat ile temin etmek, bu sayede olanaklı hale gelmektedir. Öte taraftan tüm bayilerden kablo çeşitleri hakkında bilgi almak ve planlama, projelendirme gibi mühendislik hizmetleri almak da mümkündür.

Star Akım Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.