x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Dış Mekan Aydınlatma-Led Dış Mekan Aydınlatma

3 4
Toplam 299 ürün bulunmaktadır.

Dekorasyon iç mekanda olduğu kadar dış mekanlarda da önem taşıyan faktörlerden biridir. Dış mekân aydınlatmaları da bahçelerde, teraslarda, balkonlarda ve ev girişlerinde dekorasyonun bütünlüğünü sağlar. Birbirinden farklı dış mekân aydınlatma yöntemleri vardır. Bunlar modern aplikler, armatürler, direkli bahçe lambaları, led projektör ve led set üstü aydınlatma şeklinde sıralanabilir.

 

Dış mekân aydınlatma türlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Işık kaynağına gereksinim duyulan her bölgede kullanılabilecek düzeyde üretim gerçekleştirilir. Örneğin; bahçeli evler için direkli aydınlatma modelleri önerilir. Siyah ve beyaz renklerde seçebileceğiniz direkli modeller, bahçenizde yürüyüşe çıktığınızda hem yolunuzu aydınlatacak hem de bahçenize şık bir hava katacaktır. Led projektör modelleri ise gelişmiş özellikleri sayesinde dış mekanlardaki aydınlatma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Armatürler ise bahçenizde modern ve estetik bir görünüm yaratır. Yuvarlak, üçgen ya da kare modeldeki armatür modellerini inceleyebilirsiniz. Bahçenizde ya da terasınızda sade bir izlenim uyandırma taraftarıysanız, sokak lambası havasında tasarlanan klasik armatürleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bunların yanında bahçe aydınlatmasında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan aplik modellerini de unutmamalısınız. Özellikle bahçe duvarı tasarımınızı öne çıkarma düşünceniz varsa, modern aplikler sayesinde kusursuz bir aydınlatma sistemi oluşturmanız mümkündür. Aplikleri belirli aralıklarla duvara sabitleyerek, bahçenizin her yerini aydınlatabilirsiniz. Üstelik bahçenizde heykel gibi yapılar veya gölet benzeri alanlar mevcutsa, buraları led ışıkları yerleştirerek ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Dış Mekan Aydınlatma- Bahçe Aydınlatma Fiyatları

Dış mekan aydınlatma ya da bahçe aydınlatma fiyatları, satın alacağınız ürünün özellikleri bazında farklılık gösterir. Ürün ebatları ile birlikte dayanıklılık, üretilen malzeme kalitesi ve verimlilik fiyat skalasını belirleyen kriterler arasında yer alır. Star Akım bünyesinde satışa sunulan aydınlatma ürünlerinin fiyatları değişken olmalarının yanında, bütçe dostu seçeneklere de sahiptir. Başta bahçe armatürleri olmak üzere tüm ürünlerde yılın belirli dönemlerinde % 50’ye varan indirimler düzenlenir. İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için sadece sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

Dış Mekan Aydınlatma Uygulaması Nasıl Olmalıdır?

Dış mekan aydınlatma ürününüzü seçtikten sonraki en önemli adım sistemin kuruluş aşamasıdır. Her şeyden önce doğru mekan için doğru ürünü seçmeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde uygulama esnasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Uygulama aşamasında bahçenizdeki altyapı tesisatının geleceğe dönük değişikliklere uygunluğunu kontrol etmeniz gerekir. Buna ek olarak aydınlatma tesisatı mutlaka sonrasında meydana gelebilecek arızalara karşın müdahele edebilecek şekilde düşünülmelidir. Çünkü bahçenizdeki çiçek düzenlemesini değiştirebilir ya da yeni çiçekler, ağaçlar dikmek isteyebilirsiniz.

 

Günümüzde enerji tasarrufunun önemli ölçüde artış göstermesi sebebiyle, led teknolojisiyle tasarlanan bahçe aydınlatma ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Böylece ışık kaynağını en kaliteli şekilde alabilir, enerji verimliliğini yükseltebilirsiniz. Ayrıca dış mekan aydınlatma uygulaması yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer nokta da seçtiğiniz ürünlerin gece aydınlatmasının dışında gündüz saatlerinde de peyzajınıza katacağı estetik olmalıdır. Sonuçta kuracağınız sistem hava kararana dek bahçenizde gündüz gözüyle de olsa gözükecektir. Bu sebeple uygulamanız bahçenizde son derece şık bir hava katmalıdır. Aynı zamanda uygulama esnasında kullanacağınız ürünleri insan gözü hizasına denk getirmemenizi öneririz. Bu açıdan sıkıntı yaşamamanız adına, ışık kaynağı ile aranızdaki ışığı kıracak armatür modellerini tercih ederek hem göz sağlığınızı koruyabilir hem de bahçe içi işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aydınlatmaları kontrol etmek için de manuel kontrol sistemini kullanabilirsiniz. Üstelik aydınlatma armatürlerinde, otomasyon kontrol sistemini kurabilir, sistemi evinizden veya bahçenizden uzaktan kumanda ile kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve pratik dış mekan aydınlatma seçeneklerini Star Akım ile tercih ederek yaşam alanlarınızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.