x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Audio Görüntülü Diafon Çeşitleri

aradiginiz-urun-2.jpg (39 KB)

3 4
Audio

Audıo Zil Paneli İsimlik

3.000,00 TL
1.800,00 TL
Toplam 46 ürün bulunmaktadır.

Audio Görüntülü Diafon

 

Sesli ve görüntülü olarak tasarlanan Audio diafonlar, farklı özellikleri ile öne çıkar. Çeşitli ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlayan ürünler, güvenlik bakımından büyük önem taşır. Siz de güvenliğiniz için ihtiyacınıza cevap verecek en uygun seçeneği ürün kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca görüntüsüz diafon fiyatları da web siremizde bulunmaktadır.

 

Audio Görüntülü Diafon Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Audio görüntülü diafon özellikleri maksimum güvenlik sağlamak için geliştirilir. Yaşam alanlarında olduğu gibi iş yerlerinde kullanım açısından uygun güvenlik ürünleri arasında yer alır. Peki, Audio görüntülü diafon nasıl kullanılır? Diafon, daire içerisine monte edilen bir monitör yardımı ile bina dışındaki kişiyi görebilmenizi sağlar. Bina dışındaki zile basılması ile birlikte dışarıdaki görüntü anında daire içerisindeki monitöre aktarılır.

 

Audio görüntülü diafon tuşları, yapmak istediğiniz işlem için sizi yönlendirir. Fakat tuşların kullanımında zorluk çekerseniz cihaz ile birlikte gelecek olan Audio görüntülü diafon kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz. "Audio görüntülü diafon tuşları nasıl kullanılır?" sorusu, cihazı tercih edenler tarafından sıkça araştırılsa da ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Görüntülü diafon fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mas diafon modelleri de ürün gamımız da bulunmaktadır.

 

Audio Görüntülü Diafon Özellikleri ve Fiyatları

 

Son yıllarda, güvenliğe verilen önemin artması ile birlikte görüntülü diafonların tercih edilmesi gerekir. Sadece sesli iletişim kurabileceğiniz diafonları da ürün grubunda görebilirsiniz. Audio görüntülü diafon kullanımı, sesli modellerde olduğu kadar görüntülü modellerde de kolaylık sağlar. Kapıyı açmak için cihaz üzerinde bulunan anahtar tuşuna basmanız yeterli olur. Tuşların yardımı ile kapıyı açabileceğiniz gibi cihazınızın özelliğine göre karşı taraf ile sesli iletişime geçebilirsiniz. Audio görüntülü diafon fiyatları ise tercih ettiğiniz modelin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Zil fiyatları da en uygun şekilde web sitemizde bulunmaktadır.

 

Audio Görüntülü Diafon Kullanım Kılavuzu

 

Pratik bir kullanıma sahip olsa bile Audio görüntülü diafon bağlantı şeması ile montajının profesyoneller tarafından yapılması gerekir. Tercih edeceğiniz her model, özelliklerine özgü bir kullanma kılavuzu ile birlikte tarafınıza ulaştırılır. Böylece Audio görüntülü diafon şifre değiştirme ve bağlantı kurma gibi detayları kılavuzdan öğrenebilirsiniz. Şifrenizi unutmanız halinde Audio görüntülü diafon resetleme özelliğinden yararlanarak cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz. Audio görüntülü diafon daireler arası görüşme yapmanıza da izin verir. Tüm bu detaylar kullanma kılavuzunda açıkça belirtilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.