x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Viko Artline Serisi - Viko Novella - Viko Trenda

3 4
Toplam 455 ürün bulunmaktadır.

Viko Novella

 

Günümüzde teknoloji hızla gelişirken evinizde kullanılan elektronik cihazların sayısı da bu paralelde artar. Durum böyle olunca günlük yaşantımızı kolaylaştıran birçok ürün hayatımıza girer. Söz konusu ürünlerden biri de ev, işyeri ya da okullarda yaygın olarak kullanılan viko novella priz çeşitleridir. Kalitesi ile kendini ispatlamış birçok priz çeşidini star akımın geniş ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz. 

 

Viko Artline Serisi Çeşitleri

 

Viko artline serisi anahtar priz çeşitlerinde farklı renk ve tasarımda modeller bulabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan ürünler kalitesi ile de adından söz ettirir. Eviniz ve ofisinizde güvenle kullanabileceğiniz ürünler, bulunduğunuz ortama dekoratif anlamda da çok özel bir anlam kazandırır. Dekor alanında priz anahtarlarının tasarım harikası olduğunu belirtsek mübalağa yapmış olmayız.

Tamamen kendi zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabileceğiniz anahtar prizler günümüzün çok popüler ürünleri arasındadır. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarda üretilen ürünlerin zevkinizi yansıtacağına emin olabilirsiniz.

 

Viko Novella Serisi ve Fiyatları

 

Viko novella serisi priz çeşitleri evinizin dekorunu tamamlamaya adaydır. Birçok renkte imal edilen priz çeşitlerini satın alarak evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Bu sayede evinizde kendinize has bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. 

Doğru alanda, doğru priz çeşidini kullanarak hayat tarzınızı prizlere yansıtabilirsiniz. Geniş ürün skalası içinden oda renginize uygun anahtar prizleri tercih ederek tasarımınızı özgürce dekorunuza yansıtabilirsiniz. Niko novella anahtar prizler günümüzde herkesin gözdesi haline gelmiştir. Günden güne gelişen priz modelleri ile zevkinize uygun ürünü mutlaka bulabilirsiniz.

Viko novella antrasit modeli evinize şık bir duruş katacak olan priz modellerinden biridir. Minimal tasarımı, ince ve keskin hatları ile ön plana çıkan model mekâna ferahlık hissi yaratır. Modern tasarımı yanında evinize şıklık katan ürünler duvarlarda son derece zarif bir görünüm sergiler.

Çok ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan Viko Karre-Meridian Serisi priz anahtarları hem güvenlik hem de dekoratif anlamda cazip ürünlerdir. Duvarınızda viko karre meridian serisi model ürünleri görmekten büyük mutluluk duyacağınıza emin olabilirsiniz. 

Müşterilerimizin mutlaka görmesi gereken ürün kataloglarından biri de Viko Linnera-Rollina Serisi modellerdir. Güvenlik ve dekor anlamında çok zarif bir görünüşe sahip olan modeller evinize bambaşka bir hava katar.

Star akım internet sitesi üzerinden ürünlerimize göz attığınızda viko novella fiyat listesi başlığında priz anahtarlarının çok cazip olduğu görülür. Siz de web sitemiz üzerinden istediğiniz ürünü online alışverişin avantajlarından istifade ederek satın alabilirsiniz. 

 

Viko Trenda Serisi ve Fiyatları

 

Viko trenda serisi ürünler de diğer modeller gibi dekorasyona yaptığı katkısı ile ön plana çıkar. Söz konusu ürünler 8,5x8,5 cm ölçüsünde, 1 cm derinliğindedir. Satın aldığınız modelin nasıl kullanılacağı ve montajının yapılacağı ürün içindeki kullanma kılavuzunda yer alır. Sadece kullanma kılavuzundaki talimatları uygulayarak kolayca prizin montajını yapabilirsiniz. 

Viko trenda serisi prizler son derece cazip fiyatlarla sunulur. Priz alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında emniyet gelir. Evde ailenizin sık sık kullanacağı ürünler olması sebebiyle emniyetli olması çok önemlidir. Elektrik kaçaklarına karşı geçerli sertifika ve güvenlik belgelerine sahip olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bu kapsamda web sitemizde satılan tüm ürünler gerekli sertifika ve güvenlik belgelerine sahiptir.

Siz de eviniz için en şık priz anahtar ve çerçevelerine sahip olmak istiyorsanız site üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulan ürünlerden kesinlikle memnun kalırsınız. Güvenlik anlamında en küçük bir tereddüt dahi yaşamadan, üretilen ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.