x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

Wallwasher Led Aydınlatma Ürünleri

3 4
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Wallwasher Led Aydınlatma

Duvar boyama olarak da adlandırılan wallwasher duvarın belirli bir bölgesini ışıkla aydınlatmayı tanımlar. Geniş yüzeylerin aydınlatmasında kullanılan bu teknik ışıkla yıkama şeklinde kavranabilir. Wallwasher tekniğinde bina ya da duvarların belli bir yüzeyini ışıkla yıkayan armatürler kullanılır. Mimari projelerde sıklıkla tercih elden wallwasher led aydınlatma seçeneklerinde 7 farklı renk tercih edilebilir. Wallwasher performansını etkileyen özellikler arasında güç faktörü öne çıkar. Kaliteli ve uzun ömürlü wallwasher aydınlatma tasarımı için sitemizde yer alan wallwasher led modellerini inceleyebilirsiniz. Star Akım olarak yüksek kalite wallwasher aydınlatma ürünlerine uygun fiyatla ulaşmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz renkte, yüksek performans sunan wallwasher led aydınlatma tasarımlarını sitemizde yer alan ürün seçenekleriyle sağlarsınız. Alternatif güç be boyutlarda aydınlatma tasarımı için farklı modellere göz atabilirsiniz. İstediğiniz alanda istediğiniz renkte yüzey aydınlatmasını wallwasher aydınlatma ürünleriyle yapabilir, sunduğumuz avantajlı fiyat olanaklarıyla wallwasher tasarım şıklığını her daim yaşarsınız.

Wallwasher Led Aydınlatma Modelleri

Wallwasher led aydınlatmada alternatif ürün modellerini kullanmak mümkündür. Enerji tüketimi, kullanım süresi veya ışık türü gibi kriterlere göre seçim yapabilirsiniz. Günışığı wallwasher en çok kullanılan seçeneklerden birisidir. Wallwasher led modellerinde ışığın rengi, renk sıcaklığı, Watt değeri öne çıkan özelliklerdir. Karma led armatür modeli, Gold wallwasher modeli gibi kaliteli seçenekler sitemizde uygun fiyatlarla sunulur. En iyi marka garantisiyle, şık tasarım ve sağlamlığı bir arada yaşatan wallwasher led aydınlatma ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Wallwasher led aydınlatma modelleri arasında güç ve enerji tüketimi açısından alternatif modeller değerlendirilebilir. Yüzeydeki ışığın kalitesini ve etkisini ürünün gücü ve kalitesi belirler. Wallwasher tekniğini tam olarak uygulayabilmek için yüzeye uygun ürün seçimi yapmak gerekir. Her türlü yüzey alanı için en doğru seçimi yapabileceğiniz model seçeneklerini sitemizde bulursunuz. Wallwasher led montajı kolay olan ürünlerle istediğiniz duvar yüzeyinde istediğiniz ışık boyama tekniğini uygulayabilirsiniz. Sunduğumuz ayrıcalıklı alışveriş olanaklarından yararlanarak yüksek kalitede wallwasher aydınlatma ürünlerini indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Wallwasher Led Kullanımı

Wallwasher aydınlatma uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Kaliteli ve uzun ömürlü wallwasher led kullanımı için ürün seçimi ve kullanım detaylarına dikkat etmek gerekir. Her türlü dış mekânda duvar aydınlatması olarak istenen boyutlarda wallwasher aydınlatma uygulanabilir. Wallwasher aydınlatmanın performansını belirleyen güç faktörüdür. Yüzeye göre Watt tercihi yapmak önemlidir. Wallwasher kullanılırken ışık açısına da dikkat edilmelidir. Projeksiyon mesafesinin iyi ayarlanması performansı etkiler. Wallwasher led aydınlatmada yüksek kalite ürün tercih ederek performansı arttırabilirsiniz. Tam istediğiniz aydınlatma tasarımını yakalamak için alan-yüzey uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Yüzeye göre watt gücünü ayarlamalısınız. İstediğiniz watt gücünde, istediğiniz renklerde şık tasarım yapabileceğiniz wallwasher aydınlatma ürünlerine sitemizden kolay ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat avantajlarımızdan yararlanarak en iyi kalite wallwasher led aydınlatma ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

FAQ (Sıkça Sorulan Sorular)

Wallwasher Led Nedir?

Wallwasher led duvar boyama olarak tanımlanan özel bir aydınlatma tekniğini ifade eder. Wallwasher sözlük anlamı olarak duvar boyama olarak tanımlansa da asıl tanımı ışıkla duvar yüzeyini aydınlatmadır. Yeni nesil mimarilerde dış mekân aydınlatmasında sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

Wallwasher Led Aydınlatma Mesafesi Ne Kadardır?

Wallwasher led aydınlatma mesafesi 5 – 10 metreye kadar arttırılabilir. Mimari yapı ve yüzey özelliklerine göre projeksiyon mesafesi ayarlanabilir. Seçilen ürünler mesafeyi ayarlamak açısından önem arz eder. İstediğiniz etkiyi yaratacak RGB wallwasher led aydınlatma gibi ürünlere sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, indirimli fiyat avantajlarıyla istediğiniz modeli sitemizden sipariş edebilirsiniz. Sunduğumuz ayrıcalıklı fiyat ve ürün olanaklarını keşfederek en iyi fiyata en yüksek kaliteye sahip olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.