x
14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

Aydınlatma & Avize Kumandaları

3 4
Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

Aydınlatma ve avize sistemlerinin kumanda ile çalışması, hem kullanım kolaylığı açısından, hem de dekorasyon açısından idealdir. Avize uzaktan kumanda sistemleri, kurulan bir kontrol mekanizması ile çalışmaktadır. Avize kumanda modülü, aydınlatma ekipmanının üzerine takılarak kullanılır. Bu sayede avize kumanda aleti ile aydınlatmanın kontrolü sağlanır. Avize kumanda sistemi çalışma mekanizması, avizenin anahtar olmadan açılıp kapanma sistemi ile çalışır. Aydınlatma kumandası ile yerinizden kalkmadan kumanda yardımıyla aydınlatma anahtarını açıp kapatabilirsiniz.     

Aydınlatma Kumandası Nedir? Aydınlatma Kumandaları Ne İşe Yarar?

Avize uzaktan kumanda sistemi, kullanım açısından çok büyük kolaylık sağlar. Avize ya da buna benzer aydınlatma ekipmanlarını anahtar kullanarak değil, uzaktan kumanda aleti ile açıp kapatabilirsiniz. Bu da kullanıcıya konforlu ve kolay bir kullanım olanağı sağlar. Söz konusu ürünler genellikle akıllı ev sistemlerinde kullanılır. Bunun yanında basit bir mekanizma ile her türlü ortamın aydınlatma tesisatında avize için uzaktan kumanda sistemi kurabilirsiniz.

Konforlu ve rahat bir kullanım ortamı sağlaması nedeniyle söz konusu ürünler kullanıcıyı memnun etmektedir. Avize uzaktan kumanda çeşitleri arasında kaliteli marka ürünlerini tercih ederek uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Star Akım ürünleri arasında ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak kumanda çeşitlerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda avize kumanda modülü ürünlerini de sitemizdeki ürünler arasından temin edebilirsiniz. Avize ve aydınlatma sistemlerini uzaktan kumanda ile kullanarak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı avize kumada çeşitlerini web sitemizden satın alarak tasarruflu alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aydınlatma Kumandası Nasıl Çalışır?

Avize kontrol kumandaları sıklıkla tercih edilmektedir. Çalışma prensibi, kumandanın düğmesine basılınca avizenin açılıp kapanması prensibine dayanır. Avize üzerine takılan modül, kumanda ile avizenin irtibatını sağlamaktadır. Söz konusu ürünün üretilmesindeki amaç, anahtar kullanılmadan avizenin açılıp kapatılmasının sağlanmasıdır. Kumanda çeşitlerinin özelliklerine göre ışık seviyesi ya da rengi dahi ayarlanabilmektedir.

Aydınlatma Kumandası Çeşitleri ve Fiyatları

Star Akım web sitemizdeki ürünleri incelediğinizde ihtiyacınız olan cata aydınlatma kumandası çeşitlerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Avize kumandası almadan önce ne maksatla bu ürünü temin etmek istediğinizi belirlemeniz gerekir. En basit aydınlatma kumandası çeşidi sadece anahtar görevini yapan kumandalardır. Söz konusu ürünler sadece anahtar görevi görür. Yani kumandanın işlevi sadece anahtarın açılıp kapatılmasıdır. Bunun yanında zengin ürün yelpazemiz arasında aydınlatma kumandalarının içinde farklı işlevler yapabileceğiniz modelleri de tercih edebilirsiniz. Söz konusu modeller aşağıdaki işlevleri yerine getirecek nitelikte üretilebilir.

  • Aydınlatma seviyesini azaltıp yükseltebilir.
  • Aydınlatma rengini değiştirebilir.
  • Aydınlatma zamanı ayarlanabilir.

Web sitemizdeki ürünler arasında istediğiniz aydınlatma kumanda çeşitlerini bulabileceğiniz gibi söz konusu ürünleri çok cazip fiyata temin edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kısa sürede kargoya teslim edilerek adresinize ulaştırılır. Web sitemizdeki aydınlatma tamamlayıcı ürünler piyasa ortalamasına göre son derece uygun fiyat aralığındadır. Siz de Star Akımı tercih ederek kaliteyi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Aydınlatma Kumandası Bağlantı Şeması

Avize kumandasının montajı son derece basit bir mekanizmaya sahiptir. Yardım almadan kendiniz montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle avizenin üzerine kumanda modülünü bağlamakla işe başlayabilirsiniz. Avize kumandasındaki bağlantı şemasındaki adımları eksiksiz olarak izleyerek bağlantı işlemini tamamlayabilirsiniz.

İç mekan aydınlatma ürünleri kumanda sistemleri ile çok kolay ve rahat bir kullanım sağlar. Montaj işleminin çok kolay olması, kullanıcının kumanda sistemini tercih etmesinin önemli nedenlerinden biridir. Avize ve diğer aydınlatma çeşitlerinde rahatlıkla tercih edilen aydınlatma kumandalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm aydınlatma kumanda çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Avize kumandalarının bağlantısı ürünlerin modeline göre küçük farklılıklar gösterebilir. Genel olarak kullanılan bağlantı şeması aşağıdaki gibidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.