x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün (Hafta içi 15:00’ den önce verilen siparişler) içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta içi 15:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Star Akım’a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Star Akım garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizlerle iletişime geçilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Starakim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda tükenmiş ise müşteri talebine göre ücret iadesi veya ürün değişimi yapılacaktır.

 

 

Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün iadesi için, teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya 0850 515 01 10 numarasından bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


İade edilen ürünler tarafımıza ulaştığında, müşteri hizmetlerimiz müşterilerimizle iletişime geçerek taleplerini yerine getirecektir.


Sitemiz üzerinden satın aldığınız kablo ürünlerinin, kesim yapılması halinde iadesi mümkün değildir.

Geri Ödemeler


İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Star Akım geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-5 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi

Ataşehir Ferhat Paşa, SDE YILDIZ PLAZA, Ferhatpaşa Yolu Sk. D:No 69, 34100 Ataşehir/İstanbul

Destek için info@starakim.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0850 515 01 10 numaralı telefonu arayarak Star Akım Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.