Sıralama seçin
Toplam 148 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

LED Ampul Modelleri

Farklı mekânların aydınlatmasında kullanılabilen LED ampul modelleri, geleneksel aydınlatma seçeneklerine nazaran daha az enerji tüketimi yapıyor. LED ampül çeşitlerinin şık bir görüntüye sahip olması ise dekorasyon üzerinde pozitif etki yaratıyor. Aydınlatma çeşitlerine dekoratif bir alternatif olan tasarruflu LED ampul iç mekân aydınlatmasında kendine giderek daha fazla yer buluyor.

LED Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

 

LED ampuller, zengin seçenekleri ile mekân aydınlatmasında kolaylıkla uyum sağlıyor. LED spot ampul daha çok dekoratif amaçlı kullanılırken mekânın havasını değiştiriyor. Rustik LED ampul çeşitleri ise doğal görünümü ile dekorasyonu güçlendiriyor. İnce duylar için kullanabileceğiniz E14 LED ampul modelleri uzun ömürlü özelliği ile öne çıkıyor. H4 LED ampül çeşitleri araç farları için üretiliyor. Halojen kapsüle sahip G9 LED ampul modelleri ise yeni nesil modern avizelerde kullanılıyor. LED mum ampul de avizelerde oldukça şık bir görüntü sağlıyor. Elektrik kesintilerinden etkilenmemek adına üretilen şarjlı LED ampul modelleri normal LED ampuller kadar yüksek verim sağlıyor. Bluetooth destekli kumandalı LED ampul seçenekleri de uyumlu mobil cihazlarla kontrol edilebiliyor.

 

Cata LED ampul, Osram LED ampul, Sylvania LED ampul, Next LED ampul ya da Jupiter LED ampul markaları arasından ihtiyacınıza cevap veren bir seçeneği bulabilirsiniz. Ayrıca Cata aydınlatma ürünlerine bakarak buzdolabı gibi beyaz eşyalar için de iç aydınlatma modellerini satın alabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı özellikleri gibi fiyatları da ürüne olan ilgiyi artırıyor. Ekonomik LED ampul fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Osram LED ampul fiyatları ürünün özelliğine ve kullanım alanına göre değişiklik gösterebiliyor.

 

LED Ampul Nedir? Nerelerde Kullanılır?

 

Yeni nesil aydınlatma teknolojilerinin gelişmesi ile ortaya çıkan LED ampul çeşitleri ve yarı iletken bir yapıya sahip olan LED ampuller, sadece yaşam alanlarında değil ofis ortamlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Geleneksel aydınlatmalar ile kıyaslandığında oldukça fazla enerji tasarrufu sağlaması ampule olan talebi artırıyor. İç mekân aydınlatmasının yanı sıra araç içi LED ampul seçenekleri de giderek artış gösteriyor. Oto LED ampul çeşitlerini araç içini aydınlatmak için tercih edebileceğiniz gibi far ve park lambası olarak da kullanabilirsiniz. Mekân süslemeleri ya da bahçe aydınlatmalarında da tasarruflu alternatif arayanlardansanız LED ampulleri tercih edebilirsiniz. LED ampul tamiri yapılabilen ürünlerden olduğu için ekonomik olarak da bütçeleri zorlamıyor.

 

LED Ampul Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Uzun vadede fazlasıyla ekonomik olan LED ampulleri satın alırken kullanılacak alanın genişliğine ve ürünün lümen değerine bakmanız gerekiyor. Ampulün lümen değeri ne kadar yüksekse yaydığı ışık da o derece güçlü oluyor. Renk seçimi de lümen değeri kadar önem taşıyor. Sarı LED ampul modelleri sıcak bir aydınlatma sağlıyor. Renkli LED ampul seçiminde Kelvin değerine bakabilirsiniz.

 

LED Ampul Kaç Watt Olmalı?

 

Ampul seçimi yaparken "LED ampul kaç watt olmalı?" sorusu gündeme geliyor. LED ampul watt değerleri, aydınlatılacak mekâna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Örneğin 12 Volt LED ampul ile 20 m2'ye kadar olan bir mekânı aydınlatabilirsiniz. Daha geniş alanlar için 12V LED ampul düşük kalacağı için doğru aydınlatma sağlanamaz.

Şarjlı Led Ampul Nasıl Çalışır?

 

Şarjlı led ampuller, elektrik olduğu sırada normal led ampuller gibi ortamı aydınlatır. Öte yandan içlerindeki batarya, tıpkı cep telefonları gibi şarj olur ve bu sayede elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda dahi led ampul, saatlerce etrafı aydınlatmayı sürdürür. Üstelik bu ampullerdeki elektrik kesintisini algılayan sensör, olası bir elektrik kesintisi durumunda ampulün otomatik olarak devreye girmesini sağlar. Aynı zamanda şarjlı led ampuller, eski model ampullere göre çok daha uzun ömürlü, güvenilir ve tasarruflu bir kullanım sunar.

 

Hangi Led Ampul Daha İyi?

 

Star Akım'da Cata, Next gibi önde gelen markaların değişen ihtiyaçlara cevap veren, birbirinden farklı özelliklere sahip led ampullerini bulabilirsiniz. Ayrıca led ampullerin tasarım yönünden sunduğu zenginlik, kullanacağınız mekanın iç mimarisine en yakışacağını düşündüğünüz modeli seçebilmenize de imkan tanır. Işık rengi, şarj süresi, enerji tüketimi gibi özellikleriyle farklılaşan led ampuller, her zevke ve bütçeye hitap edecek düzeydedir. Siz de kendiniz için en uygun led ampullere yönelerek, çok daha tasarruflu ve modern bir aydınlatma sistemine vakit kaybetmeden geçebilirsiniz.

Star Akım Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.