x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Cata Aydınlatma Ürünleri

3 4
Toplam 887 ürün bulunmaktadır.

Cata Aydınlatma ve Led Spot

 

Evlerde ya da fotoğraf stüdyolarında yaygın olarak kullanılan aydınlatma ekipmanlarının başında Cata led ampul modelleri gelir. Yaşam alanlarının profesyonel şekilde aydınlatılmasını sağlayan söz konusu ürünleri uygun fiyatlarda sunan Star Akım farkıyla satın alabilirsiniz.

 

Cata aydınlatma ürünleri, iç mekan aydınlatmalarında son derece modern bir kullanım imkânı yaratmasının yanında zarif bir dekoratif görünüm de elde edilmesini sağlar. Modern tasarımı ve uzun ömürlü yapısı ile Cata aydınlatma ekipmanlarının sizlere etkin bir kullanım imkânı yarattığı görebilirsiniz.

 

Cata aydınlatma ürünleri yaygın olarak iç mekânlarda kullanılsa da dış mekân için üretilen modeller de Star Akım ürün koleksiyonu içerisinde yer almaktadır. Tavanlar ya da asma tavanlar için kullanılan modellerin yanı sıra dış mekânda dekoratif ve işlevsel bir kullanım için de söz konusu ürünlerin tercih edildiğini görebilirsiniz.

 

Cata Aydınlatma Modelleri

 

İç ya da dış dekorasyonda özel bir yere sahip olan Cata aydınlatma ürünleri ile yaşam alanlarınızın her ortamında zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Söz konusu ürünler odaların yanı sıra banyo ya da balkon gibi mekânlarda da tercih edilebilir.

 

Dış mekan aydınlatması ürünleri de sunan Cata sokak armatürlerinin evinizin bahçe bölümünde ideal bir kullanım imkânı yarattığını görebilirsiniz. Şık tasarım bir yapıya sahip olmasının yanında güçlü bir aydınlatma özelliğine de sahip olan söz konusu ürün ile bahçenizin ideal aydınlatma seviyesini yakalayabilirsiniz.  

 

Elektrik tasarrufu konusunda da kullanıcıyı tatmin eden Cata ampul modelleri, farklı renk tonları ile de yaşam alanlarınıza hoş bir ambiyans katar. Çeşitli tasarımlar elde edilerek üretilen söz konusu ürünler her duy yapısına uygun şekilde üretilmiştir. Cata aydınlatma ürünlerinden iç ve dış mekânda arzu ettiğiniz verimi alabileceğinize emin olabilirsiniz.

 

Yüksek performanslı aydınlatma sağlamasının yanında oldukça sade ve şık modeller olan ürünler, dekoratif spot armatürleri de tercih edilebilir. Bu özelliği ile bahse konu ürünler, kullanıldığı ortamda kalitesini hissettirir.

 

Cata Aydınlatma Fiyat Listesi

 

Cata fiyat listesi incelendiğinde, ürünlerin son derece cazip fiyatlarla satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Led aydınlatma modellerinin güç seviyesi, modeli ve nerede kullanılacağına göre ürünlerin fiyatı değişmektedir. Siz de ihtiyacınız olan tüm Cata aydınlatma ürünlerini web sitemizi inceleyerek bulabilir, pratik şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Cata fiyat listesine kurumsal web sitemiz üzerinden ulaşmak için Cata Fiyat listesine tıklayabilirsiniz.

 

Cata aydınlatma ürünlerinde de diğer aydınlatma ekipmanlarında olduğu gibi watt gücünün büyüklüğüne göre aydınlatma seviyesi belirlenir. Söz konusu değer ne kadar yüksekse aydınlatma ekipmanı o kadar yüksek oranda ortamı aydınlatır.

 

Cata Ürün Katalogu & Cata Led Panel

 

Cata ürün kataloğu içerisinde normal aydınlatma ürünlerini bulabileceğiniz gibi jupiter aydınlatma ürünlerini de bulabilirsiniz. Söz konusu ürünlerin aydınlatma seviyesi tatminkâr olduğu gibi yaşam alanında modern bir duruş elde etmenizi de sağlar.

 

Ürün skalası arasında birçok modelin yanı sıra dikkat çeken ürünler arasında lamptime aydınlatma modellerine de ulaşabilirsiniz. Bahse konu ürünler arasında sıva üstü armatür modellerinden sıva altı modellere kadar aradığınız tüm aydınlatma ürünlerini temin edebilirsiniz.

 

Cata aydınlatma ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında led ampüller yanında, sıva üstü kullanılan modeller yer almaktadır. Yüksek kullanım ömrüne sahip olan bahse konu ürünlerin bütçe dostu fiyatlarla satıldığını görmek, kullanıcıyı oldukça tatmin etmektedir. Özellikle geniş mekânlarda, aydınlatma ekipmanlarının doğru yerde kullanılması ve ihtiyaç duyulan aydınlatma seviyesinin yakalanması çok önemlidir. 

 

Siz de tasarruflu bir kullanım imkânı sunan Cata aydınlatma ürünleri ile istediğiniz aydınlık seviyesini rahatlıkla elde edebilirsiniz. Toptan elektrik malzemeleri sunan Star Akım farkıyla aradığınız tüm aydınlatma modellerini Cata Aydınlatma sayfasında ve Cata markasına ait tüm ürünleri Cata Elektrik sayfasında bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.