x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Uydu Alıcıları Çeşitleri

3 4
WELLBOX

Power Jack

4,83 TL
4,83 TL
Toplam 120 ürün bulunmaktadır.

Uydu Sistemleri

Uydu teknolojileri, atmosferdeki uydu alıcılarından faydalanarak sinyalleri televizyona yansıtır.Standart uydu sistemleri; LNB, çanak anten ve alıcı cihazdan oluşur. Çanak anten ile uydu sinyalleri alınır ve LNB modülü splitter yardımıyla çanağa bağlanarak sinyalleri alıcıya iletir.  Böylece en büyük iletişim, haber ve eğlence kaynağı olan televizyonlara konnektör yardımıyla ses ve görüntü aktarılır. Kaliteli ve kurulum kolaylığı sağlayan uydu alıcıları, kullanım amacına göre birçok çeşide ayrılır. Uydu fiyatları, cihazın sahip olduğu teknolojik özelliklere göre farklılık gösterir. Geniş ürün gamı ile teknoloji dünyasında özel bir yere sahip olan Next Uydu alıcısı ve Next Santral  modellerini inceleyebilirsiniz

Dünyaya Açılan Bir Kapı: Uydu Sistemleri

7’den 70’e herkesin zevk aldığı aktivitelerden biri olan TV izlemek, yeni teknolojiler sayesinde daha da eğlenceli. 2000’li yıllardan bu yana gelişimini sürdüren uydu sistemleri, özellikle yayıncılık teknolojisindeki köklü değişimlerin de etkisiyle televizyon izlemeyi farklı bir boyuta taşır. Yeni uydu santrali modelleri, standart ürünlere oranla daha kaliteli görüntü sunar. Dijital uydu alıcısı olarak bilinen bu yeni ürünlerle, HD yayın yapan kanallar da izlenebilir ve ve uydu alıcısı fiyatları uygunluğu ile de dikkat çekicidir.  Ayrıca pil çeşitleri ile gerek uydu alıcısı kumandanızı gerekse tüm pil gerektiren cihazlarınıza güç aktarımı yapabilirsiniz.

Çeşitleri bakımından uydu sistemleri:

 

Araç uydu sistemleri: Kolayca montajlanan araç uydu ekipmanları, yat, karavan, otobüs, minibüs ve otomobil gibi pek çok araçta televizyon izleme olanağı tanır.

Multivizyon uydu sistemleri: Yüksek çözünürlüklü ultra HD ekranlarda yayın izleme avantajı sunan multivizyon uydu alıcılar, son zamanların en popüler uydu sistemlerinden biridir.

Diğer uydu alıcısı çeşitleri:

  • HD uydu alıcısı: En çok kullanılan uydu alıcı modellerinden biri olan HD uydu alıcılar, kasalı HD uydu alıcısından mini modellere kadar birçok çeşide sahip.Tüm HD uydu alıcıları, daha kaliteli yayın izlemek isteyenler için ideal bir seçenektir.
  • Çanaksız uydu alıcısı: Yeni nesil uydu alıcısı olarak öne çıkan çanak antensiz uydu alıcıları sayesinde, çanak antene ihtiyaç duymadan yayın izlemek mümkün.
  • Trio uydu alıcısı: Dijital uydu alıcılarından biri olan trio uydu alıcısı, HD/SD arama fonksiyonu, motorlu çanak desteği, USB’den yazılım güncelleme, çoklu alt yazı desteği gibi avantajlarla birlikte gelir.
  • Mini uydu alıcısı: TKGS özelliği bulunan mini uydu alıcıları, pratik şekilde kanal güncelleme ve hızlı kanal geçiş avantajıyla hem iş yeri ve kurumlarda hem de evlerde benzersiz bir deneyim vadeder.
  •  Android uydu alıcı: kullanım kolaylığı sağlayan çok yönlü tasarımları ile dikkat çeken android uydu alıcı modelleri, web browser html5 ve Flash Player desteklidir. Böylece bu cihazlara harici klavye, Mouse bağlanabilir ve İnternet sitelerinde gezinti yapabilirsiniz. 

 

Teknolojisinin Son Durağı: Çanak Antensiz Uydu Alıcısı Nasıl Çalışır?

Standart uydu alıcısından daha üstün özellikleri ile dikkat çeken çanak antensiz uydu alıcısı IP TV cihazlar olarak da bilinir. Kategorideki tüm modeller Linux ve Android işletim sistemlerini de destekler. Uydu sinyaline veya antene gerek olmadan çalışan uydu alıcılar, televizyonların kablosuz ya da kablolu ağdan yayın almasını sağlar. Sinyal alımları İnternet aracılığı ile aktarılır. Bu tür cihazların çalışabilmesi için İnternet ağına bağlı olması gerekir. İnternet protokolleri üzerinden ses ve görüntü aktarımı sağlayan çanak antensiz uydu alıcılar, kullanıcılara web sayfalarında gezinme olanağı da sağlar. Böylece çanak anten kullanmadan ağ bağlantısı üzerinden yayın izleyebilme ayrıcalığı sunar. Hdmi kablo ile uydu alıcısından televizyonunuza yüksek çözünürlükte görüntü aktarımı yapabilirsiniz.  Ayrıca televizyon askı aparatı modelleri de web sitemizde bulunmaktadır.

 

Müziği Doyasıya Yaşayın: Ses Sistemi Ürünleri

Otomobilde, evde, akıllı telefonlarda müzik dinlemek artık daha keyifli! Bireysel kullanım dışında pek çok mekânda da ses sistemi bulunur. Alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, restoranlar, camiler bunlardan bazıları. Profesyonel ses sistemi için megafon, hoparlör, seslendirme amfileri gibi çeşitli ürünlere ihtiyaç duyulur. Araç içi ses sistemi ise sürücülerin vazgeçilmezlerinden biri. Oto ses sistemi için oto teyp, oto hoparlör, araç içi ses amfileri gibi ürünler tercih edilir. Tüm bu ürünler sayesinde daha kaliteli ve kusursuz bir müzik keyfi yaşanabilir. Aynı zamanda uygun fiyatları ve kalitesiyle öne çıkan oto kayıt cihazları ve navigasyon modelleri de araç sahiplerinin en çok satın aldığı ürünler arasında yer alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.