x
Bayram Tatili Sebebiyle Siparişler 20.06.2024 Perşembe Gününden İtibaren Kargoya Verilecektir.
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

Rustik Led Ampul

3 4
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Rustik Led Ampuller, genel olarak iç mekanlarda kullanılan modern, dekoratif ampul çeşididir. Ampul içerisinde bulunan flaman teli, şık ve modern biçimde şekillendirilir. Ortama kattığı hava sebebiyle sıkça tercih edilen rustik ampuller birçok ev ve işyerinde kullanılmaktadır.

Rustik Led Ampul Modelleri

Rustik ampul modelleri oldukça çeşitlidir. Rustik led ampulün şekline, biçimine ve içerisinde flaman telinin şekline göre farklı formlarda olabilir. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan rustik ampuller iç ortamlarda evinizde, ofisinizde ve tüm alanlarda ortama şıklık ve hava katmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Rustil led ampullerin modelleri arasında, kıvrık (mum ampul), üçgen, oval ve altıgen olarak oldukça çeşit mevcuttur. Genel olarak günışığı, amber, sarı ışık olarak sunulmaktadır. Ayrıca rustik ampullerin beyaz ışık olan modelleri de bulunabilmektedir. 

Rustik Led Ampul Fiyatları

Şık ve dekoratif form amacıyla kullanılan rustik led ampuller, ürünün bazı özelliklerine göre fiyatlarınında değişkenlik gösterebilmektedir. Rustik ampullerin en ayırıcı özellikleri, ürün watt'ı, ürün duy kısmı gibi birbirinden ayrılmalarını sağlayan temel özelliklerdir. Rustik ampul fiyatları, en ucuz rustik ampul modelleri ve kaliteli garantili rustik led ampuller için web sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilir, web sitemizde bulunmayan ihtiyacınız olan ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.