x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü

Hakkımızda

                                                     


BİZ KİMİZ ?

Yıldız Elektrik-İnşaat ve Star Akım

1999 yılından bu yana enerji ve elektrik malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Elektrik-İnşaat, sektöre getirdiği deneyim ve başarıyı, Star Akım markası ile e-ticaret platformunda taşıyor. Star Akım olarak, dünya markası olan üreticilerin kaliteli ürünlerini ekonomik fiyatlar ve yüksek hizmet kalitesi ile müşterilerimize sunarak güvenilir ticaret ilkesi altında hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz ve Prensiplerimiz

Star Akım, kalite, hizmet, hız ve sürdürülebilirlik kavramlarını perakende satış faaliyetleriyle bütünleştirerek, müşteri memnuniyetini esas alıyor. Ataşehir, Ferhatpaşa bölgesindeki 7000m2 kapalı alandaki merkez ofisimiz, satış mağazamız ve depo tesislerimizde, konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Güçlü Stok ve Hızlı Teslimat

Güçlü stoklarımız ve geniş ürün yelpazemiz ile toptan veya perakende satış faaliyetlerimizi, www.starakim.com adresi üzerinden tüm Türkiye'ye ulaştırıyoruz. Hedefimiz, ihtiyaca ve bütçeye uygun ekonomik ürün çözümleri üretmek, fiyat avantajı ile kaliteli ürünleri sunmak, güçlü stok ve hızlı teslimat ile taleplerinizi karşılamak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını esas alan bir yaklaşımla sektörde lider olmaktır.

 

 

Çalışma Saatleri: 

 

Pazartesi - Cuma: 08:30–18:00

Cumartesi: 08:30–13:00

Pazar: Kapalı

 


İLETİŞİM:

 

Adres: Ataşehir Ferhat Paşa, Ferhatpaşa Yolu Sk. No:69, SDE YILDIZ PLAZA, 34100 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0850 515 01 10 

Whatsapp Destek: 0850 515 01 10

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.