x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

LED PROJEKTÖR MODELLERİ

3 4
Toplam 68 ürün bulunmaktadır.

Projektör Lamba Modelleri

 

Uzun ömürlü kullanıma sahip LED projektör lamba modelleri, olumsuz hava şartlarında dahi verimliliğinden ödün vermez. Projektör modelleri ışık kaynağına ve kullanım alanına göre farklı biçimlerde üretilir.

 

LED Projektör Nedir? Led Projektörler Nerelerde Kullanılır?

 

Görsel açıdan klasik bir aydınlatma sisteminden daha büyük olan LED projektörler, çok yönlü bir aydınlatma sağlar. Dış mekan aydınlatma için oldukça güçlü bir ışık kaynağına sahip projektörler enerji tasarruflu özelliği ile de öne çıkar. Projektör çeşitleri genellikle dikdörtgen ya da kar formda üretilir. Projektörler, büyük mekânları aydınlatmak için kullanılırken monte edildiği yerin yüksekliğine bağlı olarak da aydınlattığı alan genişler. Zemine yakın bir alanda bulundurulması ise gölgelenmeye neden olacağı için verimliliği düşürebilir.

 

Projektör aydınlatma; tekli, ikili ya da üçlü lamba seçenekleri sayesinde ışık gücünü artırıp azaltabilir. Projektör lamba içerisinde yer alan küçük kareler ne kadar fazla ise aydınlatma gücü de o denli yüksek olur. Yüksek aydınlatma özelliğine sahip olan ürünler daha çok sinema, tiyatro ya da konser alanlarının aydınlatmasında tercih edilir. Ayrıca havacılık alanında da aydınlatma olarak ayaklı projektörler kullanılır. Mini projektörler ise bahçe aydınlatma gibi daha küçük mekânların aydınlatması için talep edilir. 100 W LED projektör ile rahatlıkla tiyatro ya da sinema sahnesi aydınlatılabilir. 50 watt LED projektör ve daha düşük watta sahip modeller ile ve teras gibi alanların aydınlatması yapılabilir.

 

LED Projektör Fiyatları ve Özellikleri

 

Kullanıldığı alanlarda kusursuz sonuçlara imza atan Pelsan projektör modelleri ve Cata LED projektör modelleri ürün çeşitliliği bakımından da öne çıkan markalar arasında yer alırlar. Ürünlerdeki çeşitliliğin fiyatlara da yansıdığını görebilirsiniz. Projektör fiyatları, ürünün ışık gücüne göre değişiklik gösterse bütçeyi zorlamaz. LED projektör seçiminde ürünün özelliklerini dikkate almanız gerekir. Örneğin sensörlü LED projektör modellerini otopark ya da bina girişlerinde kullanabilirsiniz. Böylece ışık ihtiyaç oldukça devreye gireceği için enerji bakımından da maksimum düzeyde verim sağlayabilirsiniz. Zorlu hava şartlarında kullanılacak ürünlerin ise hem aydınlatma gücü hem de kalitesi önem taşır. Darbe ve ısıya dayanıklı olduğu için metal halide projektör, dış mekân aydınlatmasının vazgeçilmez çeşitleri arasında yer alır.

100 w Led Projektör

Led projektörler bulunduğu ortamları oldukça iyi bir şekilde aydınlatırken ayrıca diğer led olmayan projektörlere gere elektrik tasarrufu sağlarlar. Cata 100 watt led projektörlerin başlıca özellikleri, uygun fiyatlı olması, 1 yıl garantili olması, lümen değerlerinin oldukça yeterli olmasıdır. Cata led projektörler kalitesi ve uygun fiyatlarıyla en çok tercih edilen led projektör markaları arasındadır.

 

100 watt ledli projektörler bahçelerde, şantiyelerde ve yüksek ışığa ihtiyaç olan tüm açık alanlarda kullanılır. 50 watt led projektör ve 100 watt led projektör arasında ışık gücü, lümen ve enerji tüketimi gibi farklar bulunur. Kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre 100 watt led projektör veya 50 watt led projektör tercih edilebilir. 

 

Led projektörlerin tümü dış ortam kullanımına uygun olmalıdır. Yağmur, toz gibi etkenlere karşı dayanıklı olmaları gerekmektedir. Web Sitemizde en ucuz 100 watt led projektörlere ve en ucuz 50 watt led projektörlere ulaşabilirsiniz.

 

Pelsan led projektörler farklı watt seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Pelsan markasında da farklı renk seçenekleri, watt seçenekleri bulunmaktadır. Aynı şekilde Pelsan 100 watt led projektörler, Cata 100 watt led projektör modelleri ve Panasonic 100 watt led projektör çeşitlerine en uygun fiyatlarla web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ortamınıza en uygun led projektör modellerini web sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.