x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yılbaşı Süsleri - Ağaç Aydınlatma

3 4
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Yılbaşı süsleri, yeni yılı karşılarken dekorasyonda tercih edilen ve en sevilen aksesuarlar arasındadır. Yılbaşı hazırlığı yapılırken kullanılabilen LED ışık ve diğer aydınlatma araçları, yılbaşı dışında da dekoratif tasarımlar olarak kullanılmaya devam edilir. 7’den 70’e her insanın keyif aldığı ağaç süsleme ve ortam aydınlatma fikirleri, günümüzde artık gelenek haline gelerek eğlenceli bir ritüele dönüştüğü için heyecanla beklenir.

 

Özellikle çocuklar yılbaşı süslemeleri konusunda ısrarcı olsa da hemen herkes eğlenceli süsleme etkinliklerine dahil olarak keyifli vakitler geçirebilir. Yılbaşı ağaçlarının altına konulan hediyelerin parlak ambalajları, yılbaşı ağacı ışığı altında çekici bir görünüm kazanarak heyecanlı anlara sebep olur. Yılbaşı ağacında, pencerelerde, iç ve dış mekanlarda bu ışıklandırma sistemlerinden birini tercih ederek, hem kendinize hem de misafirlerinize hoş bir deneyim yaşatabilirsiniz.

 

Yılbaşı öncesinde dışarıdan bakıldığında bazı pencere ve vitrinlerin de parıltı içinde olduğu görülür. Pencerelerin rengarenk armatürlerle aydınlatılması ve pencere önüne koyulan dekoratif fenerler sayesinde, evinizde ya da iş yerinizde yarattığınız keyifli ortamın dışarıdan da görülmesini sağlayabilirsiniz.

 

Yılbaşı Ağacı Süsleri

Yeni yılın en eğlenceli zamanı, çoğunlukla çam ağacı ve yaşam alanlarını süsleme anlarıdır. Pek çok süsleme modeli belirlenir ve kolay bulunan malzemeler ile çok hoş görüntüler yaratılabilir. Sensörlü aydınlatma armatürleri yalnızca yılbaşı kutlamaları için değil, doğum günleri, evlilik yıl dönümleri ve diğer pek çok özel günde mekâna ayrıcalık katar. Bu kapsamda tercih edilen şerit LED aydınlatma çeşitleri, mekânın ya da yılbaşı ağacının çevresine dolanarak heyecan verici bir görünüm sunar.

 

Yılbaşı ağacı süsleri denilince akla klasik aksesuarlar da gelir. Yeni yılı çağrıştıran yeşil, kırmızı ve beyaz gibi en çok tercih edilen renklerden oluşan toplar, pırıltılı süsler, geyik figürleri ve kar taneleri gibi süslemeler ağaçlara kolaylıkla yerleştirilebilir formdadır. Bu tür süsler arasına son dokunuşu yapan ve ışıl ışıl parlamasını sağlayan LED ışık çeşitleriyle zenginleştirilen ağaçlar, hoş ve modern duruşu sayesinde evinizi kutlama alanına çevirir. Yılbaşı saçak süsleri gibi şık duran ışıklar da veranda, bahçe ve balkon gibi alanlarda hem aydınlatma hem de süslemeye yönelik kullanılabilir.

 

El Yapımı Yılbaşı Süsleri    

Yılbaşının yaklaştığı anlarda herkes keyifli ve heyecanlı bir hazırlık yapmak, yeni yıl coşkusunu eğlenceli bir ortamda karşılamak ister. Bu özel gün için hazırlanan el yapımı süsler ise bulundukları ortama dinamik bir hava katar. "Yılbaşı süsleri nasıl yapılır?" diye merak ediyorsanız, ilk etapta en basit olan ağaç süslerini hazırlayarak başlayabilirsiniz. Renkli toplar, sarkıtlar, simli figürler gibi pek çok süsü kendiniz de mukavva, elişi kağıdı veya grapj-on kağıtlardan hazırlayabilir, üzerine sim dökebilirsiniz. Daha sonra yılbaşı ağacının üzerine yerleştirilecek aksesuarlarınız için şerit LED ile aydınlatma yapabilirsiniz. Böylece simler ve diğer el emeği süsleriniz pırıl pırıl parlayacaktır. Ortaya çıkan aydınlık görüntü ve ışıklandırmaların yarattığı gösterişli etki herkesin beğenisini kazanır.

 

El yapımı yılbaşı süslerinden bazıları, ağaç aydınlatma ve dekoratif fener kullanılarak da yapılabilir. Evde bulunan herhangi bir objenin ışıklandırılması ve etrafının boyanması ile kolaylıkla yeni yıla hazır evler arasında yer alabilirsiniz. Yılbaşının sembolü olan geyik, kar ve şeker gibi figürlerin örgü ya da nakış şeklinde işlenerek aksesuar olarak da kullanılması oldukça yaygındır. Süsleme olarak yine çorap üzerine işlenen figürler ağaca asılabilir ve, dikkat çekici şekilde aydınlatılarak farklı bir tarz yaratılabilir. Yılbaşı ışığı kullanmanın yeni yılda şans getirdiğine inanıldığından her alanda yeni yılın güzel geçmesi için led ağaç aydınlatma ürünleri kullanılabilir.

 

El yapımı hediyelik eşya ya da ev dekorasyonu için yapılabilecek yılbaşı süsleri, özellikle masa üstü ya da sehpa üstleri için herhangi bir boş kavanozla bile oluşturulabilir. Kavanozun içerisine koyabileceğiniz küçük bir LED ışık ve parlak süsler ile kapağına hasır iple atılacak düğüm sayesinde bohem tarzda yılbaşı süsleri elde edilebilir. Ayrıca el yapımı etaminlere yılbaşı süsleri monte ederek de kendi yılbaşı süsünüzü tasarlayabilirsiniz.

 

Yılbaşı LED Işık Fikirleri

Yeni yılın neşeyle karşılanması, gelecek güzel günler için atılan ilk adım olarak görülür. Yılbaşı yaklaşırken ağaç aydınlatma armatürleri araştırması yapmaya başlayarak, kullanacağınız ağaç boyutuna ve evinize göre uygun ışıklandırma ve süs seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ağaçlar dairesel şekilde ışıklandırılabildiği gibi hareketli ve ince LED’ler sayesinde de farklı figürlere dönüşebilir formda da süslenebilir.

 

Evinizin dış mekanı için kullanabileceğiniz perde ve saçak aydınlatmaları, sarkıt şeklinde uygulandığında şık bir dış mekan aydınlatması tasarlamanıza yardımcı olur. Genellikle beyaz ve gün ışığı renginde olan yılbaşı aydınlatmalarını renkli cam objelere sararak dikkat çekici hale getirebilir, canlı ve renkli bir yılbaşı etkinliği düzenleyebilirsiniz.

 

Şerit LED kullanarak ağacınıza yılbaşı dileklerinin asılması için ekstra alan oluşturabilirsiniz. Dilerseniz bu alanlara küçük renkli not kağıtları iliştirilebilir, yıl boyunca olmasını istediğiniz dileklerinizi yazabilirsiniz. Hatta misafirlerinizin de yazmasını isteyerek kağıtları saklayabilir, yıl boyunca anı olarak saklayabilirsiniz. Böylece hem eğlenceli bir etkinlik hem de farklı bir süsleme tarzı yaratabilirsiniz.

 

Son dönemlerde kutlama ve etkinliklerde özel anlara değinmek için fotoğraf duvarı yapılır. Yılbaşında ise bu fotoğraf köşesi ağaçta ya da özel olarak ayrılmış bir alanda oluşturulabilir ve çerçeve olarak ışıklandırmalar eklenebilir. Evinize hoş bir hava katacak bu alan görsel bir şölen oluşturacağı gibi gibi sonrasında keyifli bir süsleme olarak da kalabilir. Çeşitli süslemelerle sıra dışı tasarımlar oluşturabileceğiniz aydınlatma ürünlerine Star Akım kalitesi ile hemen ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.