x
3500₺ ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

NYAF Kablo Çeşitleri

teklif-.jpg (70 KB)

NYAF Kablo

 

Kablolar birçok sektör ve iş alanında kullanılması ile karşımıza çıkar. Elektronik cihazların imalatından inşaat sektörüne kadar kablolara ihtiyaç duyulduğunu görebilirsiniz. Bu denli geniş bir yelpazede kullanılan kabloların da zaman içerisinde çeşitlenerek farklı türlerde üretilmesi çok normaldir. Bu kapsamda ihtiyacınız olan tüm kablo türlerini Star Akım farkıyla temin edebilirsiniz.

 

Kablo çeşitleri arasında ince yapısı ve içerisinde birçok tel bulundurulması ile geniş bir kullanım alanına sahip ola NYAF kablo ön plana çıkmaktadır. Söz konusu ürünlerin nerede kullanıldığının bilinmesi ile birlikte verimli bir kullanım imkânı yaratılabilir. NYAF kabloların faydalı özellikleri sayesinde uzun süre sorunsuz kullanma şansı yakalayabilirsiniz.

 

NYAF Kablo Nedir?

 

Genel anlamda ince bir yapıya sahip olan ve içerisinde yoğun şekilde ince tellerin bulunduğu kablolar, "NYAF kablo" olarak isimlendirilir. Söz konusu kabloların en büyük artısı, ince yapılı olmasından kaynaklıdır. Bunun yanında esnek bir yapıya da sahip olan kablolar, geniş bir kullanım alanında tercih edilebilir.

 

Bahse konu kablo çeşitleri, boruların içerisinde, kuru ve sıvı zeminlerde, kumanda panolarında, mutfak ya da akla gelecek birçok alanda kullanılabilir. En çok kullanımın sağlandığı alanlar ise elektrik ve elektronik sistemlerin montajı aşamasında karşımıza çıkar. Ayrıca bahse konu ürünlerin hareketli elektronik malzemelerde yaygın olarak kullanıldığını görebilirsiniz.

 

NYAF Kablo Akım Taşıma Kapasiteleri

 

NYAF kabloların akım taşıma kapasitesi, ürünlerin nominal kesitine ve dış çapına göre değişmektedir. Bu kapsamda ihtiyacınız olan ürünlerin ne kadar akım taşıyabileceğini araştırarak satın almanız, önem arz etmektedir. Web sitemizde bulunan ürünlerin akım taşıma kapasitesi, ürün açıklama kısmında belirtilmiştir. 

 

NYAF Kablo Fiyatları

 

NYAF kablo fiyatları, kablo çeşitlerinin belli özelliklerine göre değişmektedir. Kablonun kesiti, dış çapı, uzunluğu gibi özellikleri, kablonun fiyatını doğrudan etkileyen hususlardır. Web sitemizdeki ürünleri incelediğinizde, tüm ürünlerin son derece cazip ve bütçe dostu fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan kablo miktarını belirterek pratik bir şekilde NYAF kabloları satın alabilirsiniz.

 

NYAF Kablo Özellikleri

 

NYAF kablolar, üstün özellikleri sayesinde birçok alanda yaygın olarak tercih edilir. Mutfaktaki elektronik aletleriniz küçük boyutta olduğu için NYAF kablolar zarif özellikleri ile bu ürünlerin üretiminde kullanılabilir. Fiyatlarına bakıldığında da her kesimden kullanıcının temin edebileceği kabloların 70, 90 hatta 105 dereceye kadar dayanıklı yapıda olduğu görülmektedir. Bu denli üstün özelliğe sahip olan kablolar kullanıcıya büyük kolaylık ve güvenli kullanım imkânı sağlamaktadır.

 

PVC yalıtıma sahip olan kablolar, "çok damarlı kablo" adıyla da anılmaktadır. Kablonun içerisinde bulunan, bakırdan imal edilen teller sayesinde etkin ve güvenli şekilde kullanım imkânı sağlanmaktadır. Farklı ebatlarda satışa sunulan kabloları ihtiyacınız ölçüsünde web sitemizden satın alabilirsiniz.

 

NYAF kablolar, NYA kablo modelleri ile zaman zaman karıştırılmaktadır. NYAF kablolar çok damarlı yapıda üretilirken NYA kablolar tek telli bir üretimle satışa sunulmaktadır. Her iki ürünün de ortak özelliği, yalıtkan olarak kullanılan malzemenin termo plastik yapıda olmasıdır. 

 

NYAF kablolar ile kavram kargaşası yaşanan kablolardan biri de NYY kablo modelleri olarak bilinmektedir. Söz konusu iki ürün de görünüm itibariyle birbirine benzese de aralarında bir kısım farklar vardır. NYY kablolar da NYA kablolar gibi tek damarlı yapıya sahiptir. Bu özelliği ile iki kablo birbirine benzer. Fakat yukarıda da açıklandığı gibi NYAF kablolar çok damarlı yapıdadır.

 

İhtiyacınız olan her türlü kablo modelini Star Akım farkıyla temin edebilirsiniz. Satın alacağınız kaliteli ürünler ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak, güvenli bir kullanım imkânı ortaya koyacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.