Sıralama seçin
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Aplik Modelleri

 

Aydınlatma ürünleri, teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha modern ve farklı formlarıyla dikkat çekmeye başladı. Yaşam alanı dekorasyonlarının en önemli araçlarından biri olan aydınlatma aksesuarları, modernize edilerek her zevke hitap eder. Evinizin dekorasyonuna, duvar renginize ya da kullanım amacınıza göre çeşitli aydınlatma modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Aplik, evinizin atmosferine farklı bir hava katar ve şık tasarımları ile her yerde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Yıllardır değişmeyen bir aydınlatma modeli olan tavan aplik modelleri, dekorasyonunuza estetik bir yorum getirir.

 

Aplik Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Duvara monte edilen ve genellikle ortamın ana aydınlatma sistemine yardımcı olan aplik çeşitleri, Orta Çağ'dan beri kullanılır. Duvardan aydınlatma olarak da bilinen armatür çeşidi aplik, ev ve iş yeri fark etmeksizin her ortama uyum sağlar. Özellikle, karanlık ve kalabalık alanlarda kullanarak hem yer hem de enerji açısından tasarruf edebilirsiniz. Çok parlak ışıktan hoşlanmayan ya da rahatsızlık duyan kişilerin bulunduğu ortamı aydınlatmak için ideal bir seçenektir. Aplik modelleri tavan ve duvarlarınızı canlandırmak için kullanılan bir aksesuar türüdür. Tasarımlarına göre banyo, salon, mutfak, yatak odası, balkon ya da bahçelerinizde kullanılan aplik çeşitleri dekoratif bir fark yaratır. Loş ya da aydınlık bir ortam oluşturmak için farklı aplik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Çeşitli Aplik Modelleri ve Fiyatları

Yaşam kalitenizi artırmak ya da aksesuar ihtiyacınızı karşılamak için kullanılan aplik modelleri ve spot armatür çeşitleri dekorasyonunuzu canlandırır. Aydınlatma sorununuza ergonomik çözümler getiren aplikler, tasarımları ve entegre özellikleri ile geniş bir yelpazede sunulur. Ürün çeşitliliği içerisinde yer alan duvar aplikleri mekânınızın stilinin açık bir göstergesidir. Farklı stil, renk, doku ve malzemelerden üretilen duvar aplik modelleri sayesinde tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Duvar aplik çeşitleri cam kullanılarak da tasarlanabilir ve özellikle evinizin dekorasyonu cam ağırlıklı ise daha kullanışlı olabilir. Duvar aplik fiyatları üzerinde renk, stil, doku ve tür önemli bir rol oynar. Banyo aplikleri ayna kenarlarına monte edilerek ışık seviyesi ayarlanmalıdır. Banyo aplik modellerinde kumlu ya da beyaz boyalı cam kullanılarak göz kamaşması önlenir. Aplikler iç mekânlarda kullanılabildiği gibi bahçe, balkon ve teras gibi dış cephe aplik çeşitleri olarak da üretilir. Dış mekân ışıklandırmasında nostaljik uygulamalardan hoşlananlardansanız dış mekân aplik çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modern stili ile dikkat çeken dekoratif aplik türleri, bakır ve alüminyum gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir ve siyah, beyaz, gold gibi renkleri ile farklı alternatifler oluşturur. Ahşap aplik modelleri ile evinize ya da balkonunuza eski bir hava katarken ahşabın sıcaklığını da hissedersiniz. Bahçe aplik türleri kullanarak yaz aylarında arkadaşlarınızı dekoratif bir armatür ile loş bir ortamda ağırlayabilirsiniz. Cam aplik modelleri kullanım alanınıza göre farklı çeşitleri bünyesinde bulunduran bir aydınlatma türüdür. Farklı tasarımlarda üretilen aplik çeşitleri arasından tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Aplik Dekorasyonu İle Trendi Yakalayın!

Evinizin dekorasyonunu oluştururken aydınlatma en önemli kısımdır. Kullanacağınız alan, formu, rengi ya da dokusu gibi pek çok kriter seçiminizde belirleyici olur. Ancak öncelikle, aplik modellerinin nerelerde kullanıldığını öğrenmeli ve tarzınıza göre seçim yapmalısınız. Loş ya da aydınlık bir ortam istemeniz de seçimlerinizi büyük ölçüde etkileyeceği için özellikle, tavan ve ahşap aplik seçiminde dikkatli olmalısınız. Çünkü tavan ve ahşap aplikleri tasarım ve büyüklüğünden kaynaklı loş bir ortam yaratır. Aplik sürekli değişen ve zamana uyum sağlayan modelleri ile evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonunu olumlu yönde etkiler. Modern ya da klasik formlarda üretilen bahçe aplikleri ve tavan aplikleri gibi pek çok seçenek mevcuttur. Tercihlerinizde aplik fiyatları da oldukça etkileyici rol oynadığı için seçim yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Star Akım Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.