Sıralama seçin
Toplam 524 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 25 26 27

Priz Anahtar Ürünleri

 

Priz ve anahtar ürünleri evlerde, ofislerde yaygın olarak kullanılır. Geniş bir spektrumda sunulan priz modelleri farklı ihtiyaçlar için ideal teşkil eder. Hem fonksiyonellik açısından hem de estetik bakımdan farklı alternatifleri kolayca bulabilirsiniz. Priz anahtar fiyatları geniş bir aralıkta yer alır ve kalite ile uygun fiyata bir arada erişmenizi sağlar.

 

Eviniz Zevkinizi Yansıtsın: Anahtar Priz Modelleri

 

Zengin anahtar priz modelleri ile elektronik cihazları kullanmak ayrı bir pratiklik kazandırır. Anahtar priz modelleri arasında sunulan zaman ayarlı priz çeşitlerini kullanarak, prize istenilen zaman aralığında elektrik gelmesini sağlanabilir. Bu mekanizmalar tasarruflu elektrik kullanımı olanağı verir. Sıva üstü priz modelleri estetik bir görünüm sergiler. Bu prizler nemli, ıslak ortamlarda koruyucu yapıya sahiptir. Tek prize çok sayıda elektronik eşya takılması durumunda üçlü priz ya da çoklu priz çeşitleri kolaylık sağlar.

Uzaktan takip ve kontrol edilebilen akıllı priz modelleri yaşamı kolaylaştırır.

 

Priz dönüştürücü çeşitleri ile farklı fiş türlerine sahip cihazları kullanmak mümkün olur. Son yıllarda popülerlik kazanmaya başlayan USB priz modelleri ile USB çıkışlı kabloları direk elektriğe bağlayabilirsiniz. Toprak hattına bağlı topraklı priz modelleri özellikle dış yüzeyi metal cihazların elektrik bağlantısı için kullanılır. Priz çerçevesi modelleri ise duvarlara görsel bir zenginlik kazandırır. Priz anahtar modelleri içinden seçilen ürünler ile elektrik kullanım tarzı çok daha konforlu bir hâl alır.

 

Sıva Üstü Priz Özellikleri

 

Priz çeşitleri içinde sıkça kullanılan sıva üstü priz modelleri derinlik sahibi olmaları sebebiyle spesifik olarak bazı ortamlarda tercih edilir. Kutuyu anımsatan yapıları ile sıva üstü prizler özellikle nemli, ıslak yerlerde ve ticari ortamlarda tercih edilse de evlerde de kullanılabilir.

 

Eviniz İçin Doğru Tercihler: Anahtar Priz Markaları

 

Anahtar priz çeşitleri geniş bir yelpazede sunulur. Bu amaçla hizmet veren anahtar priz markaları arasında; Viko, Artline, Panasonik, Legrand gibi başarısını ispatlamış isimler bulunur. Anahtar priz fiyatları ürün kalitesine rağmen her bütçeye uygun bir aralıkta yer alır. En ucuz anahtar ve priz fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Usta Çağırmaya Gerek Duymayanlara Özel: Priz Nasıl Takılır?

 

"Priz nasıl takılır?" sorusu sorulduğu zaman, alternatif priz modellerinden dolayı karşımıza küçük farklılıklar çıkar. Belli başlı tedbirleri aldıktan sonra priz takmak oldukça pratik birkaç adımdan oluşur. Priz takarken kontrol kalemi, izoleli yan kesici gibi araçlara ihtiyaç duyulur. İşlemlere başlamadan önce sigortalar kapatılarak elektrik akımı kesilir ve kontrol kalemi ile kablolarda elektrik olup olmadığı tespit edilir. Priz takma işlemi prizin türüne göre farklılıklar arz eder. Birkaç basit işlem sonucu topraklı priz nasıl takılır?

 

Topraklı priz nasıl takılır?

Güvenlik tedbirleri alındıktan sonra mevcut priz yerinden çıkartılır. Bu işlem için prizin ortasındaki vida gevşetilir. Plastik kapak çıkartılarak kablolara erişilir. Kablo vidaları gevşetilir, kablolar soldan sağa sırasıyla, mavi (nötr), sarı yeşil (toprak), siyah/kahverengi (faz) yerlerine yerleştirilir ve vidalar sıkılır. Prizin ortadaki sabitleme vidası gevşetilir, priz yerine oturtulup sıkıştırılır. Metal aparat yerleştirildikten sonra plastik kısım yerleştirilir ve ortaki vidası ile sıkıştırılır. Elektrik açılarak kontrol edilir.

 

İkili topraklı priz nasıl takılır?

"İkili topraklı priz nasıl takılır?" diye araştırdığınızda, önce ortadan sabitleme yöntemiyle, vidaların sökülerek plastik kısmın yerinden çıkartılması gerektiğini göreceksiniz. Ardından, metal kısmın kelepçe vidaları gevşetilir ve faz, nötr ve toprak kabloları sırasıyla yerlerine takılır. Metal kısım duvardaki yerine oturtularak kelepçe vidaları sıkıştırılır. Çerçeve yerleştirildikten sonra plastik kısım oturtulur ve vidası sıkıştırılır. Sigortalar açılır ve priz kontrol edilir.

 

Viko Priz Modelleri ve Fiyatları

 

Viko priz modelleri başında, uygun fiyatları ve şık tasarımıyla Viko Karre modeli dikkat çeken serilerin başında gelir. Renkli ve kişiselleştirilebilen Viko Artline serisinin modeli olan Viko Novella birçok ev ve işyerlerinde tercih edilmektedir. Viko anahtar priz üretimi ile rakipleri arasından sıyrılır. Priz açısından zengin çeşitlilik sunan Viko priz modelleri; topraklı, kapaklı, UPS priz modelleri gibi alternatifler sunar. Tekli, çiftli, çoklu çerçeveler ile prizleriniz çok daha estetik bir görünüm kazanır. Viko anahtar priz modelleri hem yüksek kalite hem de uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Viko anahtar priz fiyatları geniş bir aralıkta sunulur. Böylece her bütçeye uygun seçenekler sağlar. Viko priz fiyatları içinden bütçenize uygun alternatifler bulabilirsiniz. Viko priz modellerinden birini hemen seçerek estetik, kaliteli ve kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Star Akım Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.