x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

60x60 Led Panel

3 4
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

60x60 Led Panel Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Led panel, kullanıldıkları ortamın dekorasyonuna son derece şık bir görünüm kazandırır. Mekânın tasarımına uygun olarak üretilen led paneller kare, dikdörtgen ya da yuvarlak tasarımlarda imal edilir.  Özellikle iç mekân aydınlatma için tercih edilen led panel, sıva altına monte edilebileceği gibi sıva üstünde de kullanılabilir.  

Bir kasanın içine yerleştirilmiş şekilde satılan led paneller ışığın difüzyon yardımı ile ortama homojen şekilde yayılmasını sağlar. Led tavan panelleri uzun ömürlü olmasının yanında son derece tasarruflu ürünlerdir. Ortama yaydığı güçlü ışık sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Led paneller daha çok büyük alışveriş merkezlerinde, işyerlerinde, ofislerde, lüks mekânlarda ve mağazalarda kullanılır. Kullanıldığı ortamda görsel bir ışık şöleni oluşturur.

İhtiyacınıza uygun led panel çeşitlerini star akım ayrıcalığı ile cazip fiyat ve hızlı teslimat seçeneklerinden istifadeyle satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda etkili bir enerji tasarrufu sağlamak isterseniz, mekânda bulunan florasan aydınlatmanızı led panel sistemleri ile değiştirebilirsiniz. Son teknolojiye ayak uydurarak yaşam alanlarınızı led panel ile ışıl ışıl yapabilirsiniz.

Geleneksel aydınlatma ekipmanları ile kıyaslandığında led aydınlatma malzemeleri son derece dayanıklı, uzun ömürlü ve kayda değer derecede enerji tasarruf ekipmanlarıdır. Led aydınlatma malzemelerinin en önemli özelliği ortama sıcak beyaz bir ışık yaymasıdır. Bu özellik ortamın ferah ve dinamik bir görünüm kazanmasını sağlar. Çevre dostu led aydınlatmaları tercih ederek %90’a kadar enerji tasarrufuna ulaşabilirsiniz. Söz konusu tasarruf sayesinde led aydınlatma kullanılan ortamda doğal olarak daha az elektrik gideri olur.   

Led Panel Çeşitleri Nelerdir?

Led panel, adından da anlaşılacağı gibi içerisinde led teknolojisi kullanılan bir aydınlatma aracıdır. Dünya üzerinde kullanılan teknolojik araçların neredeyse tamamında led aydınlatma sistemleri kullanılır. Piyasada ledlerin bu denli yoğun kullanılması geniş çaplı bir led piyasası oluşmuştur.

Led paneller kullanıldıkları alanın özelliğine ve estetik yapısına göre çeşitlere ayrılır. En çok kullanılan panel çeşitleri 30x30 led panel ve 60x60 led paneldir. Bulunulan mekânın büyüklüğüne göre led panel boyutu da değişir. 60x60 led paneller genellikle alışveriş merkezleri ve büyük işyerlerinde tercih edilir.

60x60 led panelin iç kısmında birçok led yan yana gelerek kare şeklinde bir kalıp içerisine yerleştirilmiştir. Led paneller verimli enerji sarfiyatı nedeniyle günümüz dünyasının en çok kullanılan aydınlatma ekipmanları arasındadır.

Led panellerin çeşitliliği zaman zaman size zorluk çıkarıyor olsa da bir yandan da seçim zenginliği sunar.  Led panelin yaygın olarak kullanıldığı mekânlarda şık ve güçlü bir ışıklandırma ortaya çıkar. Bulunulan ortamın canlı görünmesini sağlar.  

60x60 Led Panel Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her türlü malzemenin seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kısım hususlar olduğu gibi 60x60 led panel alınırken de göz önünde bulundurulması tavsiye edilen kritik noktalar vardır. Bu tavsiyelere dikkat ederek ürün satın alırsanız panelden maksimum verimi sağlarsınız.

  • 60x60 led panelin CE belgesinin olduğu kontrol edilmelidir.
  • Panelin arka kısmında bulunan güvenlik etiketine bakılmalıdır.
  • Panelin ışık renginin ne olduğu bilinerek alınmalıdır.
  • Panelde bulunan driver kaliteli bir ürün olmalıdır. Söz konusu ürün basit yapılı ise panel düzgün çalışmaz.
  • Panel çalıştırıldığında arka tarafa ışık kaçırmamalıdır.
  • Panel üzerinde herhangi bir leke bulunmamalıdır.
  • Panelin kenarında yaylar bulunur. Bu yayların zarar görmemesi için panel üzerinde koruyucu plastik bulunmasına dikkat edilmelidir.
  • 60x60 led panel satın alırken kutu üzerindeki aydınlatma gücüne dikkat edilir. Kullanılacak mekânın özelliklerine göre panelin aydınlatma gücü uygun aralıkta olmalıdır.
  • Soğuk ortamda led panelden daha iyi verim alınacağı unutulmamalıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.