x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Solar Aydınlatma Ürünleri ve Fiyatları

3 4
Toplam 38 ürün bulunmaktadır.

Aydınlatma ürünleri hava karardıktan sonra bile yaşam alanlarının gün ışığındaki gibi parlak ve görünür olmasını sağlayan önemli ürünlerin başında gelir. Özellikle geceleri park, bahçe ve kamp gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen solar aydınlatma ürünleri yaşam alanlarının daha konforlu ve güvenilir olmasını sağlar. Özellikle yaz günlerinde geceleri sıklıkla tercih edilen bahçelerde, bahçe solar aydınlatma renkli seçenekleri farklı renk alternatifleriyle ortama farklı bir ambiyans da kadar. Solar aydınlatma ürünleri oldukça çeşitli özelliklerde sunulması bu ürünlerin kullanım alanlarının artmasını sağlayan önemli bir avantajdır. Solar aydınlatma fiyatları da modele, tasarıma, işlevselliğine ve diğer tüm özelliklerine göre değişiklik gösterir. Farklı alanlarda rahatlıkla kullanılacak uygun fiyatlı aydınlatma seçeneklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızın yanında hem indirim hem de kampanyalarımızla da geceleri bahçe, balkon ve sokaklarınızın gündüz gibi aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Solar Aydınlatma Sistemi Modelleri

Solar aydınlatma ürünleri oldukça değişik model ve özelliklerde sunulur. Modeller; kasa, renk, enerji, boyut gibi detaylarda farklılaşır. Mesela, solar sokak aydınlatma ürünleri ile solar çim aydınlatma ürünleri birbirinden boyut ve kullanım gibi özellikleri ile farklıdır. Bu farklılıklar solar ürünlerin kullanıldıkları ortamlara daha kolay şekilde adapte olmasını sağlayan önemli bir özelliktir. Ayrıca modellerin monte edildiği yere göre de farklı seçenekler bulunur. İsterseniz duvara isterseniz de yere monte edebilirsiniz. Düşük enerjili modeller yanı sıra güneş enerjisiyle de çalışan çevre dostu modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan geniş model seçeneklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Karar veremediğiniz durumlarda ya da aklınıza takılan sorular için de WhatsApp Destek Hattımızı arayarak her zaman bizden destek alabilirsiniz.

Solar Bahçe Aydınlatma

Solar sistem aydınlatma ürünleri sıklıkla bahçe aydınlatmalarında tercih edilir. Bu açıdan da solar aydınlatma bahçe modelleri oldukça zengin model ve özelliklerde sunulur. Ayrıca sadece bahçelerde değil büyük balkon veya çatı katı gibi mekânlarda dahi bu sistemler kullanılabilir. Özellikle küçük ve duvara monte edilen modeller solar balkon aydınlatma için sıklıkla tercih edilen seçenekler arasındadır. Bu sistemlerin bir diğer avantajı ise farklı renk seçeneklerinin bulunmasıdır. Beyaz, gün ışığı, sıcak beyaz, amber veya yeşil gibi renk seçenekleri de bahçe veya balkonların ambiyansını daha keyifli hale getiren bir özellik olur. Taşınabilir, saplamalı gibi modelleri de rahat ve avantajlı kullanım sunar. Sayfamızda sizlere sunduğumuz bahçe aydınlatma modellerini inceleyebilirsiniz. İndirim ve kampanyalarımızdan yararlanarak dış mekân bahçe solar aydınlatma modelleriyle geceleri de keyifli bahçe sefaları yapabilirsiniz.

Solar Dış Mekân Aydınlatma

Solar aydınlatma sistemleri sadece bahçe veya balkonlar için tercih edilmez. Siteler, parklar, kamplar, yürüyüş alanları gibi birçok genel kullanıma açık mekanlarda da geceleri güvenli ve huzurlu olabilmesi için tercih edilir. Solar sokak aydınlatma ürünleri farklı model ve özelliklerle sunulur. Ayrıca solar panel aydınlatma güneş enerjili sistemler de çevre dostu seçeneklerdir. Dış mekân aydınlatmaları ile istenilen her zaman bu alanlarda vakit geçirmek mümkün hale gelir. Estetik görünümleriyle de fark edilebilir ortamlar elde edilmesine olanak verir. Star Akım olarak dış mekânlar için kaliteli, şık ve işlevsel modelleri sizlere sunuyoruz. Kullanıcı dostu sayfamızı inceleyerek ihtiyacınız olan modelleri uygun fiyatlarla ve indirimlerle satın alabilirsiniz.

Güneş Enerjili Solar Aydınlatma Sistemi

Solar sistem aydınlatma ürünlerinin en büyük avantajından birisi de güneş enerjili olarak çalışan modellerinin de olmasıdır. Bu modeller gün içerisinde güneşten aldığı enerjiyi depolayarak güneşin olmadığı zamanlarda çalışması ile avantaj sunar. Güneş enerjisi yenilebilir enerji kaynağı olarak çevre dostu bir kullanım sunar. Güneş enerjili solar aydınlatma sistemleri sadece yaz aylarında değil kış aylarında da günlük kullanım olanak verecek enerjiyi biriktirerek rahat ve işlevsel bir kullanım olanağı sunar. Doğa dostu bu sistemler enerji tasarrufu yapılmasına da olanak verir. Yüksek elektrik faturalarının azalmasının yanı sıra pilli çalışan modeller gibi çevreye de zararlı olabilecek atıkların çıkmasına da engeller. Sayfalarımızda yer alan bu doğa dostu ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için destek hattımızı arayarak her zaman bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız, indirilmelerimizle huzurlu, güvenli yaşam alanlarına kolayca kavuşursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.