x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

USB Priz Çeşitleri

3 4
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

USB Girişli Priz Modelleri

Hayatımızın her anında elektronik cihazlarla çevriliyiz. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve daha pek çok cihaz günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bu cihazların sürekli olarak şarj edilmesi gerektiği için USB girişli priz modelleri de hayatımızda bir zorunluluk olarak da yerini aldı. Birçok elektronik cihazın USB bağlantılarına sahip olması, USB'li prizlerin ve USB girişli üçlü priz çeşitlerinin popülerliğini dünya genelinde artırmıştır. Artık sadece prizlere cihazlarımızı takmakla kalmıyor aynı zamanda USB’li uzatma priz aracılığıyla şarj edebiliyoruz. Hayatı kolaylaştıran USB girişli prizleri sitemizden keşfedebilir, ihtiyacınız olan modelleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Evimizin temel bileşenlerinden biri olan prizlerin günlük yaşantımızdaki yeri oldukça önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte prizler de evrim geçirdiği için son yıllarda USB priz modelleri ön plandadır. Bu yenilikçi ürünlerin yaygınlaşması adaptör kullanımını da ortadan kaldırmıştır. Artık her cihazı şarj etmek için ayrı bir adaptör aramak yerine usb’li akım korumalı priz kullanmak yeterlidir. Bu prizler, doğrudan USB girişine sahip cihazlarınıza enerji sağlayarak şarj olmalarına yardımcı olur. USB girişli prizlerin kullanımı son derece basittir. USB prizi olan bir kablo ile cihazınıza kolayca elektrik enerjisi sağlayabilirsiniz. Her evin temel ihtiyaçlarından biri haline gelen USB çıkışlarına sahip priz modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Teknolojiyle daha uyumlu ve kullanıcı dostu bir çözüm için sitemizdeki USB prizlerden ihtiyacınız olan modelleri sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

USB Girişli Viko Priz

Teknolojiye uyum sağlamak ve evinizde daha düzenli bir elektrik düzeni oluşturmak istiyorsanız, USB girişli Viko prizler tam size göre olabilir. USB priz viko, sadece cihazlarınızı şarj etmekle sınırlı değildir. USB girişi sayesinde dijital kameralar, tabletler, ses cihazları ve diğer USB destekli cihazları bağlayabilirsiniz. USB prizler, enerji tasarrufu konusunda da önemli bir rol oynar. Cihazlarınızı doğrudan prizlere bağladığınızda adaptörlerin bekleme modunda tüketim yapmasının önüne geçersiniz. Bu durumda enerji tasarrufu sağlar. Viko prizler, estetik bir tasarıma sahiptir. Bu sayede evinizin dekorasyonuna kolay bir şekilde uyum sağlarlar. USB girişli priz modelleri, modern yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmıştır. Kompakt yapıları sayesinde herhangi bir duvara veya priz kutusuna kolayca monte edilebilir. Ayrıca Viko USB prizleri, kaliteli malzemelerden ve güvenlik standartlarına uygun şekilde üretilir. Sitemizden kaliteli ve güvenlik standartların uygun üretilmiş Viko USB girişli priz seçeneklerine uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilir, orijinal marka güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Sıva Üstü USB Priz

Günümüzün teknolojik ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve elektronik cihazlarınızı düzenli bir şekilde şarj etmek için sıva üstü USB prizler ideal bir çözümdür. Prizlerin neden olduğu karmaşalardan kurtulmak, enerji tasarrufu yapmak ve modern yaşam tarzınıza uygun bir elektrik düzeni oluşturmak istiyorsanız sıva üstü USB prizler sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır. Teknolojiyle uyumlu yaşamak için pratik ve kullanışlı aynı zamanda USB girişli çoklu priz kullanımını da destekleyen sıva üstü USB priz çeşitlerine sitemizden hemen göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün seçeneklerimizi satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

USB Duvar İçi Priz

USB duvar içi prizler, tek bir şarj istasyonu gibi işlev görür. Birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek için ayrı prizlere veya adaptörlere ihtiyaç duymadan USB girişleri sayesinde tüm cihazlarınızı aynı anda şarj edebilirsiniz. USB duvar içi prizlerin montajı oldukça basittir. Mevcut priz kutularının yerine kolay bir şekilde takılabilir. Bu sayede evinizde veya iş yerinizde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı USB port seçeneklerine sahip birçok çeşit arasından ihtiyacınız olan USB duvar içi priz modellerini sitemizden hemen satın alarak siz de günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.