x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

Masa Lambası

Okuldan ya da işten döndüğünüzde çalışma odanızda verimli bir çalışma ortamı istiyorsanız masa lambası kullanabilirsiniz. Söz konusu masa ekipmanı, ideal bir aydınlatma ortamı sağlayarak çalışma esnasında kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

Masa lambaları, çok yönlü aydınlatma ekipmanları olduğu için birçok alanda tercih edilir. Örneğin çalışma odası için alacağınız bir masa lambası, ders çalışma ortamını ideal bir hale getirir. Bunun yanında yatak odası için tercih edeceğiniz masa lambası, uyku öncesindeki kitap okuma seanslarında çok faydalı olur. Masa lambaları aynı zamanda dekoratif bir ürün olarak kullanabilir, bu ürün sayesinde raf ya da vitrinlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Masa Lambası Modelleri

Masa lambası modelleri arasında seçim yapacağınız zaman öncelikle ürünü ne amaçla kullanmak istediğinize karar vereniz gerekir. Bahse konu ürünün temel kullanım amacı, aydınlık seviyesinin düşük olduğu alanlarda verimli aydınlatma sağlamaktır. Bu doğrultuda masa lambası seçimi yaparsanız amacına uygun bir kullanım ortamı bulabilirsiniz.

Star Akım’ın zengin ürün yelpazesi arasından istediğiniz masa lambası modelini bulabilirsiniz. Seçeceğiniz led masa lambası ile etkili bir aydınlatma sağlarken şarjlı masa lambası ile prize uzak noktalarda işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Web sitemizdeki ürünleri incelediğinizde bütçenize uygun masa lambası fiyatları ile karşılaşabilirsiniz.  

Masa Lambası Seçimi?

Masanın üzerinde ders çalışmak için masa lambası seçimi yapıyorsanız standart bir masa lambası ihtiyacınızı karşılar. Bir taban ve hareketli bir gövdeye sahip olan masa lambaları bu kapsamda işlevsel bir kullanım sağlar. Bunun yanında bu tür standart masa lambalarının fiyatları diğer masa lambalarına nazaran çok daha cazip fiyata satılır.

Yaptığınız işte aydınlatmanın daha profesyonel ve esnek olmasına ihtiyaç duyuyorsanız, farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Modern dekoratif aplik masa lambası ile hem ihtiyacınızı karşılayabilir, hem de dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Masa lambasının mobilya ya da koltuklarınız ile uyumlu olmasını isterseniz yeşil masa lambası, çok güzel bir görünüm ortaya koyabilir.   

Masa Lambası Ampulü Nasıl Olmalı?

Masa lambası alınırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de masa lambası ampulüdür. Masa lambası ampulünü seçerken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünüzde bulundurmanız gerekir. Parlak bir ışık mı arzuluyorsunuz yoksa loş bir ışık işinizi görür mü? Masa lambası için ampul seçimi yaparken bu soruyu kendinize sorumanız gerekir.

Led ampuller soft bir aydınlatma sağlar. Söz konusu ampuller, düşük voltajla çalışan, verimli bir aydınlatma sağlayan ekipmanlardır. Masa lambasını küçük boyuttaki ayrıntıları görebilmek için alıyorsanız düşük voltajlı ürünler ihtiyacınızı karşılamayabilir. Bunun için aydınlatma seviyesi yüksek, yüksek voltajlı ampullerin tercih edilmesi gerekir.

Masa lambası alırken amacınız kitap okumak ise 6W led ampuller ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Daha ayrıntılı işler ve küçük yazıları okumak maksadıyla 8W ya da 9W ampulleri tercih edebilirsiniz.

Led ampuller, klasik ampuller gibi farklı bölgelerde ışık alanları oluşturmaz. Çalışma yüzeyini eşit şekilde aydınlatır, titreşim tarzında olumsuzluklara engel olur. Bu durumda gözleriniz daha az yorulur. Led ampuller, enerji tasarrufu anlamında da çok avantajlı ürünlerdir. Söz konusu ürünler, düşük enerji sarfiyatı ile yüksek seviyede aydınlatma sağlar.  

Gözler, hem loş ışıkta, hem de parlak ışıkta çok fazla yorulur. Bu nedenle masa lambası optimum aydınlatma ortamı sağlamalıdır. Web sitemizdeki masa lambası ampul çeşitleri incelenerek uygun ürünler satın alınabilir. Herkesin bu anlamdaki ihtiyacı farklı nitelikte olsa da genellikle 6W led ampul ile ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanabilir. Siz de Star Akım ürünlerini inceleyerek en optimum ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.