Sıralama seçin
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kroşeler

 

Kablolar, hem ev hem de iş yerlerinde istenmeyen ancak bir o kadar da gerekli olan araç gereçler arasında yer alır. Kablo türlerinin ortaya çıkarmış olduğu dağınıklık, göze hoş görünmediği gibi birçok bakımdan da hayati risk oluşturmaktadır. Bu kabloların daha düzenli görünmesi için de belli başlı araçlar kullanılır. Kroşe çeşitleri sayesinde kullanıcılar mekânlarında bulunan dağınık kabloları daha düzenli hale getirebilir, kabloları istedikleri duvara sabitleyebilir. Dayanıklılık düzeyi son derece yüksek olan bu ürünler, kabloların düzenli şekilde durmasında önemli bir destekleyici olur. Spiral çeşitleri modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

 

Kroşe Nedir?

 

Ürün çeşitliliğinin çok olması ve kullanım alanlarının yaygın olması, kullanıcıların aklına kroşe nedir sorusunun gelmesine neden olmaktadır. İş yeri ve ev gibi mekânlarda kabloların yürütülmesinde kullanılan ve bu kabloların sıva üzerinden montajına olanak sağlayan montaj elemanına kroşe adı verilir. Çok geniş kullanım alanı bulunan ürünler sayesinde tüm kablolar daha estetik bir şekilde göründüğü gibi kullanıcıların güvenliği açısından da fark yaratır. Bu ürünlerin kabloyu tutan kısmı, montaja olanak sağlayan vida ve çivi gibi farklı bölümlerden meydana gelir. Kablo kanalları ve sigorta kutusu modellerimizi de web sitemiz de inceleyebilirsiniz.

 

Kroşe Çeşitleri ve Özellikleri

 

Çeşitli malzemelerden üretilen ve çeşitlilik bakımından çok farklı olanaklar sunan bu ürünler, kullanıcıların hayatını ciddi şekilde kolaylaştırır. Çok fazla kullanılan çivili kroşe montajı en kolay ürünler arasında yer alır. Ancak kullanım alanına ve amacına göre yapışkanlı kroşe de işlevselliği sayesinde çok fazla tercih edilir. Yapışkan kroşe kablo bağlarından yararlanarak tüm kablo yığınlarının daha düzenli şekilde istiflenmesinde son derece etkili olur. Bu ürünler kablo bağlarının genişliğine göre farklı çeşitlerde üretilir. Vidalı kroşe çeşitleri ise yüksek titreşimli sahalarda daha yüksek güvenlik sağlaması açısından tercih edilir. Bu ürünler, ağır kablo demetlerini daha iyi kontrol altında tutma konusunda, önemli bir görev üstlenir. Ürün çeşitlerinin son derece geniş olduğu ve kroşe örgü çeşitleri gibi farklı seçeneklerinin üretimine önem verildiği günümüzde ev ve iş yerlerindeki kablolar birer sorun olmaktan çıkar. Kroşe fiyatları son derece ulaşılabilir durumdadır ve işlevselliği ile de kullanıcıların tercihi durumundadır.

Star Akım Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.