x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

Elektrik Pano Çeşitleri

Elektrik Pano Fiyatları

Üretilen enerjinin kullanım alanlarına iletilmesi ve dağıtılmasında önemli bir merkez olan elektrik panoları farklı model seçenekleriyle sunulur. Pano elektrik seçeneklerinin farklılaşması da elektrik pano fiyatlarının değişmesine neden olur. Fiyat performans açısından yüksek memnuniyet için seçim yaparken birçok faktöre dikkat etmek gerekir. Mesela, kullanım yerine göre büyük veya küçük panoların fiyatları da değişir. Ayrıca iç mekânda veya dış mekânda kullanılacak panolar ve fiyatları da farklıdır. Dış mekânlarda kullanılacak panolar elektrik pano kapağı açısından olsun su geçirmezlik açısından olsun daha dayanıklı modellerdir. Star Akım olarak uygun fiyatlı elektrik panolarına ulaşmanıza olanak veriyoruz. Sayfalarımızda yer alan ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan kullanım alanına en uygun modelleri seçebilirsiniz. Seçimlerinizi daha doğru yapmak için gerekirse bizi de arayarak bilgi alabilirsiniz. %100 güvenlikli alışveriş yapmanızı sağlamak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Zengin ürün seçeneklerimizle aradığınızı kolaylıkla ve uygun fiyatlı olarak bulursunuz.

Elektrik Pano Çeşitleri ve Modelleri

Elektrik panoları oldukça fazla çeşide sahiptir. Genel olarak yapı ve kullanım alanı iki temel gruba ayrılır. Bu temel çerçevesinde de çok fazla alt grup bulunur. Her bir model kullanıldığı alana göre farklı işlevlere sahiptir. Mesela, yeni nesil şeffaf kapaklı olan elektrik panoları sayesinde kapak açmadan panonun içerisini görmek kolaylaşır. Ya da mini boyuttaki panolar sayesinde de küçük ve dar alanlarda efektif kullanım olanağı olur. Elektrik panoları sıva altı ve sıva üstü olarak da ayrılır. Elektrik pano dizaynı yeni ihtiyaç ve taleplere göre çeşitlenir. Ayrıca elektrik pano anahtarı ile bu panolara yetkisi olmayan kişilerin ulaşımı da kısıtlanır. Elektrik pano kilitleri kullanım güvenliğini üst düzeye çıkarır. Star Akım olarak %100 güvenli alışveriş imkânı sunan sayfalarımızda güvenli tercihler yapmanıza olanak verir. Ödeme kolaylıklarımızın yanı sıra WhatsApp Destek hattımızdan da destek alarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Elektrik Pano Montaj

Elektrik pano montajı oldukça önemli bir konusudur. Bu sebeple de profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Montajın birçok aşamayı kapsar. Montaj sırasında bazı kritik parçaların birbirleri ile temas ettirilmemesi gerekir. Montaj tamamlandıktan sonra da yüksek güvenlik açısından topraklama işlemi yapılması da önemlidir. Topraklama işleminin profesyonel şekilde yapılması gerekir. Bu şekilde pano kullanımı sırasında hiçbir canlıya da zarar gelmez. Panolarda kullanılan saçlar yüksek kalitededir. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmaya olanak verir. Montaj kadar panonun bakımı da önemlidir. Elektrik pano kilitleri de güvenli üst seviyeye çıkarır. Elektrik pano fiyatları için sayfalarımızı inceleyebilir veya daha fazlası hakkında bilgi edinmek isterseniz de bizi arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.