x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

El Aletleri

3 4
Bosch

Bosch Max-4 22*320 mm

1.078,22 TL
1.078,22 TL
Bosch

Bosch Max-4 18*340 Mm

958,70 TL
958,70 TL
Bosch

Bosch Bosch Max-4 30*320 Mm

1.384,23 TL
1.384,23 TL
Bosch

Bosch Bosch Max-4 28*320 Mm

1.336,76 TL
1.336,76 TL
KNIPEX

Knipex Yan Keski 70 02 160

1.110,92 TL
1.110,92 TL
Bosch

Bosch Max-4 14x340 Mm

852,32 TL
852,32 TL
Bosch

Bosch Bosch Max-4 32*320 Mm

1.507,98 TL
1.507,98 TL
Toplam 45 ürün bulunmaktadır.


El aletleri; az efor harcayarak çok iş yapmanızı sağlayan, fizik kurallarına dayanılarak geliştirilen araçlardır. Günlük yaşamda sıklıkla kullanılan el aletleri nelerdir? El aletleri, mekanizmalarına ya da kullanım alanlarına göre sınıflandırılırlar. Kırıcılar, su terazisi, deliciler, matkaplar, akülü vidalama cihazları, testereler, kablo soyma makinesi hırdavat el aletleri, pratik el aletleri, deri el aletleri, elektrikçi el aletleri, elektrik el aletleri, hobi alet aksesuarları gibi zengin bir skalada üretilirler. İlginç makinalar ve el aletleri yaşamın farklı alanlarında kullanılır ve pratiklik sağlar. El aletleri seti birçok cihazı bir arada bulundurması sebebiyle bir nevi acil durum çantası işlevi görür. El aletleri fiyatları, tasarımlarına ve fonksiyonel özelliklerine göre farklılaşır.

Her Eve Lazım Ürünler: El Aletleri Seti


Çok amaçlı elektrikli el aletleri usta ellerde hayatı kolaylaştırır. Tamiratları kolayca ve ekonomik şekilde yapabilmenizi sağlar. El aletleri markaları arasında bazıları dünya çapında kendini ispatlamıştır. Bunlar arasında bulunan alanında isim yapmış markalardan Bosch el aletleri, sağladıkları kolaylıklarla uzmanlar kadar acemiler tarafından da ilgi görür. Bosch elektrikli el aletleri, hem kaliteleriyle hem de yüksek performanslarıyla tercih edilir. Bosch el aletleri servis hizmetleri de en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini hedefler. Yüksek kalitesine rağmen Bosch el aletleri fiyatları uygun bir aralıkta seyreder.

Yeni Nesil Elektrikli El Aletleri


Elektriğin her alanda yaşama girmesiyle klasik el aletleri yerini elektrikli el aletlerine bırakır. Elektrikli el aletleri harcanan insan gücü yerine, elektrik kullanarak daha az efor gerektirir ve oldukça başarılı sonuçlar verir. Elektrikli el aletleri  seti birkaç ürünü bir arada barındırması sebebiyle tercih edilir. Hem farklı ihtiyaçları karşılaması hem de ekonomik çözümler sunması elektrikli el aletleri setlerini popüler kılar. Şarjlı el aletleri kullanım sırasında kablo dolanması sorununu yaşatmaz, ayrıca kullanılan alanda elektrik olmasa bile rahatça çalışır. Bu sebeple şarjlı cihazlar ustalar için ayrı bir önem taşır. Uygun elektrikli el aletleri fiyatları, kaliteli cihazlara ekonomik şekilde erişilmesini sağlar.

Dolabınızda Mutlaka Olması Gereken Ürünler: Marangoz El Aletleri


Marangoz el aletleri, hobi araçları olmasının yanı sıra evde yardımınıza yetişecek cihazlar arasında da yer alır. Pratik hamlelerle sorunları kısa sürede çözmenize yardımcı olan bu araçlar, ekonomik ve pratik çözümler sunmaları sebebiyle tercih edilir. Marangoz el aletleri; testere çeşitleri, freze makineleri, matkap, zımpara, ölçü aletleri, keser gibi mekanik ve elektrikli el aletlerini içerir. Marangoz el aletleri fiyatları, ürünlerin marka ve modeline göre farklılık arz eder ve uygun fiyatlı seçenekleri de barındırır.

Eğlenceli Dakikaların Vazgeçilmezleri: Hobi El Aletleri


Hobi el aletleri ile farklı hobiler edinebilir ve boş zamanlar verimli hale getirebilirsiniz. Elektrikli silikon tabancaları, havalı çivi tabancaları, vidalama, delme araçları, kanal açma makinesi, tilki kuyruğu, uzaklık ölçer gibi araçlar değişik uğraşıları cazip kılar. Hobi el aletleri kullananlar, bir yandan zamanlarını değerlendirir, diğer yandan da yeni şeyler üretmenin keyfini tadabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.