x
Bayram tatili nedeniyle siparişleriniz, 15 Nisan'dan itibaren kargoya verilecektir.
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Zil Paneli Çeşitleri

aradiginiz-urun-2.jpg (39 KB)

Kapı Zilleri

 

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan kapı zili çeşitleri farklı tasarımları ve melodi seçenekleri ile kullanıcıya sunulur. Model skalasının geniş olması, kullanıcı açısından önemli bir avantajdır. Bu sayede, farklı kapı girişlerine uygun ürün bulabilmek de mümkün olur. En ucuz kapı zili seçeneğinden çok daha yüksek fiyatlara kadar geniş bir ürün çeşitliliği bulunur. Teknolojinin hızla ilerlemesi ve yeni nesil kapı zili seçeneklerinin üretilmesi de kullanıcıların rahatlığı açısından önemlidir. Özellikle, yüksek katlı binalarda, gelen kişilerin kim olduğunu bilmemek ya da bina dış kapısını açmanın zor olması kapı otomatiği kullanımını daha yaygın hale getirir. Binaların dış kapılarına uygulanan bu ürünler sayesinde bina güvenliğinin de arttırılması sağlanmış olur. Çok farklı kapı zili sesi seçenekleri bulunmaktadır. Seçimler sırasında kapı zili butonu da zil sesi kadar önem taşır. Apartman kapı otomatiği seçenekleri arasında kameralı ya da kamerasız modellerden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Audio diafon sistemleri ve Mas diafon sistemleri de en çok tercih edilen diafon sistemleri arasındadır.

 

Kapı Zili Fiyatları ve Özellikleri

 

İşyerine ya da bir eve gelen kişilerin içeri girebilmek amacıyla kullandıkları zil sistemlerinde çok farklı seçenekler bulunur. Kameralı ya da kamerasız, kablolu ya da kablosuz ürün çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz. Kablosuz kapı zili çeşitleri, kullanımı ve montajı kolay ürünler arasındadır. Bunların yanında, müstakil ya da çok katlı binalarda kullanılabilecek olan kameralı kapı zili çeşitleri de bulunmaktadır. Gelen kişinin kim olduğunu görmek ve evden dışarıya çıkmadan kapının ziline yanıt vermek adına görüntülü kapı zili çeşitleri, yeni nesil zil sistemleri arasında yer alır. Tamamen kullanıcı rahatlığı düşünülerek üretilen Audio kapı zili sayesinde evler daha güvenli hale gelir. Görüntülü kapı zili fiyatları da tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak ulaşılabilir fiyatlar ile kullanıcıyla buluşturulur. Uygun kapı zili fiyatları ile her kullanıcı farklı melodilerde ve özelliklerde ürün bulabilme imkânı elde ediyor. Görüntüsüz diafon fiyatları ve görüntülü diafon fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kapı Zili Nasıl Bağlanır?

 

Kapı otomatiği nasıl bağlanır sorusu, kullanıcıların aklını kurcalayan en önemli sorular arasında yer alır. Bu işlemin yapılabilmesi için de birtakım malzemelerin temin edilmiş olması gerekir. Kapı otomatiği tesisatı ile montaj işlemine başlayabilirsiniz. Ancak ürün skalasının geniş olması ve her ürünün farklı özelliklerinin bulunması, montaj işleminde daha dikkatli olunmasını gerektirir. Kapı zili nasıl bağlanır sorusuna yanıt olarak, montaj sırasında tüm bağlantı kablolarının doğru şekilde kullanılması gerekiyor, cevabı verilebilir. Zil tesisatı ve kapı otomatiği montajı sırasında kabloların eksik şekilde kullanılması, zilin ve otomatiğin çalışmamasına neden olur. Montaj esnasında kullanıcılar, audio kapı zili bağlantı şeması ile zil bağlama işlemini gerçekleştirebilir. Şema yardımı ile kapı otomatiği trafosu ve diğer tüm malzemeler, gerekli şekillerde bağlantıya dahil edilebilir ve sağlıklı şekilde kullanımına hazır hale getirilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.