x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

starakim-destek-hatti.webp (38 KB)

Sıva Üstü Led Spot

3 4
Toplam 33 ürün bulunmaktadır.

 

Evin en önemli ihtiyaçlarından biri, hüç şüphesiz ki aydınlatma sistemleridir. Söz konusu sistem, aynı zamanda dekorasyonun da çok önemli bir parçasıdır. Sıva üstü led aydınlatmalar bir yandan dekorasyonu güzelleştirirken diğer yandan da etkili bir aydınlatma sağlar. Bu özel aydınlatmalar, işlev ve dekor özellikleri nedeniyle sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Son derece kullanışlı olan sıva üstü led spot lambalar sayesinde ister evinizi, isterseniz de iş yerinizi modern bir görünüm ile buluşturabilirsiniz.

 

Sıva Üstü Led Panel Nedir?

 

Led aydınlatma teknolojisi her geçen gün biraz daha artış göstermektedir. Birçok alanda tercih edilen bu ürünler ile güçlü bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. İç ve dış aydınlatma ortamlarında tercih edilen sıva üstü led panel çeşitleri, günümüzün en popüler ürünleri arasındadır. Özellikle kafe, ev ya da hastane gibi ortamlarda panel ledlerin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle söz konusu ürünler birçok kişi ve sektör tarafından tercih edilir.

 

Sıva üstü armatür ya da led panel alma niyetindeyseniz, sadece fiyat ve aydınlatma gücünü baz almamanız gerekir. Ürünün dayanıklılığı ve kalitesi ilk önce göz önünde bulundurulması gereken hususlardır.

 

Sıva Üstü Led Spot Şekilleri Nelerdir?

 

Sıva üstü spotlar, alternatif aydınlatma ekipmanları arasında öncelikli olarak tercih edilen ürünler arasında kabul edilir. Kullanıldıkları ortama hoş bir hava katması ve dekorasyon anlamında şık bir görünüm yarattığı için sıva üstü spot ledler yoğun olarak kullanılır. Ayrıca söz konusu ürünlerin birçok alternatif modeli mevcuttur. Zevkinize uygun olarak beyaz, siyah, krom, bakır ya da krom gibi göz alıcı sıva üstü led modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tekli, ikili, üçlü ya da dörtlü yapıdaki sıva üstü led aydınlatmalar, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

 

Söz konusu ürünleri isterseniz duvar tipi, isterseniz de tavan tipi modellerde de tercih edebilirsiniz. Duvar tipi spot modelleri, adından da anlaşılacağı gibi duvara monte edilen ürünlerdir. Daha çok dekoratif amaçlı tercih edilen duvar spotları beyaz ya da sarı renk ışık vererek ortamın aydınlatmasına da katkı sağlayabilirsiniz. Tavan spotları asma tavanın üzerine monte edilen modellerdir. Çoğunlukla gömme şeklinde monte edilen tavan spotları, yuvarlak, kare ya da uzun çeşitlerde üretilir. Asma tavanınızın modelini göz önünde bulundurarak tavan spot modelini seçebilirsiniz. Bunun yanında amacınız ortamda belli bir objenin aydınlatılması ise, led ray spotlar tercih edilerek işlevsel bir kullanım sağlayabileceğinizi de belirtmemiz gerekir.  

 

Sıva Üstü Led Spot Fiyatları

 

Sıva üstü led spot modelleri dekorasyon amaçlı tercih edilse de kullanılmasındaki asıl amaç aydınlatmanın sağlanmasıdır. Bu nedenle ev ya da iş yerinizin aydınlatma gereksinimini karşılayacak ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Sıva üstü led alırken öncelikle ürünü ne için aldığınızı belirlemeniz gerekir. Aydınlatma ihtiyacınız için sıva üstü led spot alıyorsanız dikkate almanız gereken ilk kriter spot lambanın gücü olmalıdır. Yeterli enerji gücüne sahip olan spotlar ile en optimum aydınlatma gereksinimini karşılayabilirsiniz.

 

Bulunduğunuz bölgenin aydınlatması için spot seçiyorsanız yeterli ışığın sağlanmasına yönelik tedbirler almanız gerekir. Dekoratif amaçla sıva üstü led alıyorsanız, kullanım malzemesi ve rengine göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün kalitesini göz önünde bulundurarak uzun süre sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sıva üstü led spot fiyatları, ürünlerin kalitesine, arkasına göre farklı aralıklarda satışa sunulur. Bu kapsamda Star Akım ürünleri arasında bütçenize en uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasından seçeceğiniz ürünleri, pratik bir şekilde satın alabilir, en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.