x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Havalandırma ve Isıtma Sistemleri

3 4
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Havalandırma ve ısıtma sistemleri, mevsim gözetmeksizin hemen her evin ihtiyacı olan şeylerdir. Bu ürünleri başta ev olmak üzere her ortamın dizaynına uygun bir şekilde dekore etmek gerekiyor. Star Akım'da elektrikli ısıtıcı, sinek öldürücü lamba ve havalandırma sistemleri yelpazesi geniş, fiyatlar uygun, kalite yüksek olduğu için dekorasyon işi de kolaylaşıyor.

İstediğiniz Odada Kullanabileceğiniz Ürünler: Havalandırma Sistemleri

Havayı kirleten maddeleri ortadan kaldırma görevini başarıyla yerine getiren havalandırma sistemleri, sizlere daha sağlıklı ve güvenilir bir ortam oluşturma imkanı tanıyor.  Tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Mutlusan banyo tuvalet aspiratör çeşitleri kolay montaj özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Gerek iş yerlerinde gerek ev ortamlarında kolayca kullanılabilen bu sistem, sıcaklık ve nemin konforunu aynı düzeyde tutarak kirletici maddelerin ortadan kalkmasını veya seyrelmesini sağlıyor. Uzun ve sorunsuz kullanım imkanı tanıyan Mutlusan aspiratör çeşitlerinin sessiz çalışması da kullanıcılardan tam not alıyor. Alternatif arayanlar için pek çok farklı model seçeneği sunabilen markanın banyo aspiratörü çeşitleri de büyük ilgi gören ürün modelleri arasında yer alıyor. Banyoda kötü kokudan arındırılmış, temiz bir hava sunan aspiratör modelleri en yeni teknolojiler kullanılarak geliştiriliyor.

Seçenekler arasında Blauberg aspiratör modelleri de bulunuyor. Son derece şık bir görünüm sergileyen ve kompakt tasarımlarıyla beğeni toplayan aspiratör çeşitleri arasında hareket sensörüne sahip olan modeller de yer alıyor. Aynı zamanda ışıklı olarak dizayn edilen Blauberg fan aspiratör fiyatları bakımından da avatajlı bir seçenek olma özelliğini koruyor. Gayet düşük bir bütçe bu teknoloji harikası ürünlere sahip olmak için yeterli oluyor. Markanın geniş ürün gamı arasında her banyo dekorasyonuna anında uyum sağlayabilecek pek çok farklı banyo fanı modeli bulunuyor.

Duvar tipi aspiratörler veya havalandırma fanı sayesinde evinizde veya ofisinizde sağlıklı bir şekilde soluyabileceğiniz bir havaya sahip oluyorsunuz. Ayrıca bunları, yer alan ortama uyumlu bir şekilde kendi zevkinize uygun bir şekilde dekore edebiliyorsunuz. Mutfağınızda kullanabileceğiniz bacasız aspiratörler ile daha sade ve estetik görünen ergonomik bir alan oluşturabilirsiniz. Yemek hazırlarken ortamda koku kalmasının önüne geçerek, dekorasyona uyum sağlamanın yanı sıra daha sağlıklı bir ortam elde etmenize yardımcı oluyor.

Veyahut evlerin başta olmak üzere tüm gerekli yerlerin banyosu için üretilen havalandırma menfezi çeşitleri ile istenmeyen kötü hava kokular hızlı bir şekilde ortamdan uzaklaşıyor. İçeriden dışarı ya da dışarıdan içeri hava aktarımı sağlayan banyo havalandırma fanı ile istediğiniz bir banyo ortamına kavuşuyorsunuz. Peki, banyo havalandırma fanı nasıl takılır? Eğer banyo havalandırma fanı taktırmak istiyorsanız uzman ve profesyonel bir teknik destek alarak kurulumu yapmak çok daha sağlıklı olur.

Soğuk Kış Günlerinde Vazgeçilmez Ürünler: Isıtma Sistemleri

Zorlu kış günlerinin üstesinden gelebilmeniz için ihtiyacınız olan ısıtma sistemleri de istediğiniz odada sizlere eşlik ediyor. Evinizde doğalgaz havalandırma menfezi ürünlerinden herhangi biri yoksa, her odada kolayca kullanabileceğiniz ergonomik ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile ilerleme kaydeden ısıtma sistemleri, havalandırma kanalı ve havalandırma bacası ihtiyacına gerek duymadan bulunduğu ortamın sıcaklığını artırabiliyor. Isıtma sistemleri arasında yer alan ayaklı ısıtıcılar hem dekorasyon açısından hem de boyut ile performans açısından beklentileri oldukça iyi bir şekilde karşılıyor.

Üretimlerinde kalitesini kanıtlamış markaların ürün seçenekleri tek bir platformda incelenebiliyor. Seçenekler arasında Kumtel ısıtıcı modelleri de bulunuyor. Onlarca farklı ürün modelini kullanıcıların beğenisine sunan marka, ürün çeşitlerine yenilerini de eklemeye devam ediyor. Ayaklı olarak dizayn edilen Kumtel fanlı ısıtıcı modelleri yer sıkıntısı yaşayanlar için cazip bir seçeneğe dönüşürken duvara monte edilerek kullanılabilen tasarımlara da ilgi gün geçtikçe artıyor. Elbette ısıtıcı çeşitlerinin minimum düzeyde enerji kullanıyor olması da bekleniyor.

İşte bu noktada Kumtel elektrikli soba modellerinin enerji tüketiminde sağladığı tasarrufla da beklentileri karşılaması dikkat çekiyor. Oldukça güçlü rezistans çeşitleriyle üretimi gerçekleştirilen ısıtıcı çeşitleri çok kısa bir süre içerisinde mekanın ısısının istenen seviyeye ulaşmasını sağlayabiliyor. Bu arada markanın ürün çeşitleri güvenli kullanım bakımından da beklentileri karşılamayı başarıyor. Devrilme sensörlü olarak üretimi gerçekleştirilen soba çeşitleri, çocuklu aileler tarafından da güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca Kumtel ısıtıcı fiyatları açısından da avantajlı bir seçenek olarak değerlendiriliyor. Çünkü gayet makul fiyatlarla ürün modellerine sahip olmak mümkün olabiliyor.

Kışın Açık Alanlarda Kurtarıcı: Elektrikli Isıtıcı Ürünleri

Son dönemde kapalı alanlardan daha çok açık alanlarda elektrikli ısıtıcı tercih ediliyor. Özellikle dış mekan alanı geniş olan yerler, önceliğini UFO ısıtıcı veya Kumtel fanlı ısıtıcı seçeneklerinden yana kullanıyor. Elektrikli ısıtıcı ürünlerin, bulundukları ortamı yüksek düzeyde ısıtmaları ve performanslarının oldukça iyi olması, sizlerin memnuniyetine de aynı düzeyde sağlıyor. Evinizin balkonunda dahi büyük bir iç rahatlığı ile kullanabileceğiniz fanlı ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Ekonomik olmasının yanı sıra sağlıklı ve güvenilir ürünleri tercih etmek daima önceliğiniz olmalı. Bununla birlikte elbette istediğiniz odada iç rahatlığı ile kullanacağınız ısıtıcıların, dekorasyon açısından da ortama uyum sağlaması önemli. Ürün çeşitliliği sayesinde sizin için doğru ürünü bulmak fazlasıyla kolaylaşıyor.

Sıcak yaz aylarını daha serin geçirmenin bir yolu var; tavan vantilatörü konforu! İster yavaş, ister hızlı bir şekilde çalıştırabileceğiniz tavan vantilatörleri sadece evlerde değil, ofislerde de imdada yetişiyor ve bunaltıcı sıcaktan kurtarıyor. Üstelik ürün çeşitleri son derece zengin bir model seçeneği yelpazesi de sunuyor. Geniş alanlarda serin bir hava ihtiyacını karşılayan ayaklı vantilatör çeşitleri de mutlaka incelenmesi gereken ürün modelleri arasında bulunuyor. Hız ayarının istendiği gibi yapılabildiği bu tasarımlar sessizliği, kalitesi ve uzun kullanım ömrüyle beğeni topluyor. Elbette vantilatör fiyatları da gayet makul seviyede bulunuyor ve cazip ödeme kolaylıkları da düşük fiyatlara eşlik ediyor. Böylece düşük vantilatör fiyatları bir anda kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüşüyor.

Banyo keyfini adeta ikiye katlayan elektrikli şofben modelleri her evin en temel ihtiyaçlarından biri oluyor. Onlarca farklı model seçeneği arasından seçim yapmanın keyfi ise bambaşka! Sadece ihtiyaçları belirlemek, kriterlere uygun bir modeli bulmak için yeterli hale geliyor. Yılın sadece belli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca elektrikli şofben fiyatları gayet makul seviyeye tutuluyor ve böylelikle ekonomik alışveriş sadece bir tık kadar yakınlaşıyor. İhtiyaçların en kolay şekilde karşılanmasını sağlayan bu benzersiz ürün koleksiyonu içerisinde sinek lambası modelleri de bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.