Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Görüntülü Diafon Modelleri

 

Tek yönlü iletişim sağlayan görüntülü diafon sistemleri, çevrenizin ve sizin güvenliğiniz açısından oldukça önemli cihazlardır. Görüntülü veya sesli olarak kullanabileceğiniz diafon sistemlerini tercih ederek kapıyı açmadan önce kimin geldiğini öğrenebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip diafon çeşitleri ile ihtiyacınıza uygun cihazlar sayesinde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu cihazlardan yararlanarak bulunduğunuz mekanda rahatlıkla iletişim sağlayabileceğiniz bir seçenek de elde etmiş olursunuz.

 

Görüntülü Diafon Nedir?

 

Kapınızı açmadan önce gelenlerin kim olduğunu görerek tespit etmenize yarayan cihazlara görüntülü diafon adı verilir. Bu cihazlarda çok sayıda model ve seçeneğe ulaşmanız mümkündür. LCD ekran sistemleri ve dokunmatik butonlu alternatifler gibi pek çok ürünü tercih edebilirsiniz. İlk kullanılan diafon sistemlerinde bas-konuş özellikleri kullanılıyordu. Günümüzde ise daha modern hale getirilen bu cihazlarda farklı özellikler de bulabilirsiniz. Bugün kullanılan sistemlerde apartman görevlisine ulaşmanızı sağlayan butonlar ve kapı otomat seçenekleri de bulunur. Çalışma prensibi telsizinkine benzeyen diafon cihazlarında, görüntülü modelleri tercih ederek tanımadığınız ve beklemediğiniz kişilere kapınızı açmamayı tercih edebilirsiniz. Böylece güvenliğinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sesli ve görüntülü cihazların ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

 

Görüntülü Diafon Fiyatları ve Çeşitleri

 

Görüntülü diafon modelleri, kullanıldıkları alanlara göre çeşitlilik gösterir. Sunulan cihaz özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile buluşabilirsiniz. Görüntülü diafon cihazı apartmanlar için kullanılıyorsa apartman görevlisini arama ve daireler arası bas-konuş özelliği gibi ek seçenekler daha kullanışlı olur. Lüks binalar ya da büyük şirketlerde kapı otomatının kontrolüne ihtiyaç duyulabilir. Bu alanlarda daha gelişmiş diafon sistemleri ile kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bu cihazlarda görüntülü konuşmaya ek olarak yangın alarmı çalıştırma gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Hem konuşma hem de görüntü sunan cihazlar, sundukları kullanım kolaylığının yanı sıra güvenliğinizi de sağlarlar. Görüntülü diafon sistemleri modern şehir hayatında olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır. Bu cihazları ofis, çok katlı çalışma alanları, site ve apartman gibi pek çok mekanda kullanabilirsiniz.İş yeri veya konut gibi mekana uygun özellikler sunan görüntülü diafon sistemleri sayesinde cihazınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri

 

Audio görüntülü diafon sistemleri, kapıdaki kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olur. Kargo görevlisi gibi çalışanlar ile bu cihazlardan yararlanarak haberleşebilirsiniz. Bu tür ihtiyaçların dışında şüpheli kişilerin tespit edilmesinde de görüntülü diafonlar oldukça kullanışlıdır. Yaşadığınız ortama tanımadığınız kişilerin girmesine engel olabilirsiniz. Hırsızlık gibi risklerin önüne geçmeniz kolay hale gelir. Elektrik bulunduğu sürece diafon sistemleri ile 7/24 etkili haberleşme fırsatına sahip olabilirsiniz. Mas Görüntülü Diafon tasarımları arasından da ihtiyacınıza uygun cihazlar ile buluşabilirsiniz. Tercihinize göre 4.3 ya da 7 inçlik modelleri seçebilirsiniz. Dokunmatik tuşlu tasarımlar, ekran boyutunun daha büyük olduğu seçeneklerde kullanım kolaylığı sunar. Sesli ve görüntülü diafon çeşitleri ile farklı iletişim noktaları için 10 farklı melodiden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Böylece hangi noktadan arandığınızı kolaylıkla fark edebilirsiniz. Çoklu kamera seçimi ile yaşam alanınızın farklı bölgelerini görüntüleme fırsatınız olur. Apartman görevlisi ve güvenlik ile görüşmek için cihaz üzerindeki butonlardan yararlanabilirsiniz. Bas konuş ya da otomatik konuşma alternatiflerini tercih ederek ihtiyacınıza uygun iletişim kanalını belirleyebilirsiniz. Anti bloke sistem sunan ürünler, sistemin meşgul kalmaması için belli bir süre otomatik olarak kapanır. Opsiyonel olarak daireler arası görüşmeler yapabilir ve aynı zamanda alarm sistemini cihazınıza entegre edebilirsiniz. Soketli montaj sayesinde audio görüntülü diafon sistemlerinin montajı vida gerektirmeden kolaylıkla yapılabilir. Mas görüntülü diafon tasarımlarını tercih ederek hem güvenliğinizi sağlayabilir hem de aktif bir iletişim kanalına sahip olabilirsiniz. 

Star Akım Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.