x
Hafta içi 14:00'e kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargoda!
Menü
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Görüntülü Diafon Çeşitleri

aradiginiz-urun-2.jpg (39 KB)

3 4
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Görüntülü Diafon Nedir?

 

Kapınızı açmadan önce gelenlerin kim olduğunu görerek tespit etmenize yarayan cihazlara görüntülü diafon adı verilir. Bu cihazlarda çok sayıda model ve seçeneğe ulaşmanız mümkündür. LCD ekran sistemleri ve dokunmatik butonlu alternatifler gibi pek çok ürünü tercih edebilirsiniz. İlk kullanılan diafon sistemlerinde bas-konuş özellikleri kullanılıyordu. Günümüzde ise daha modern hale getirilen bu cihazlarda farklı özellikler de bulabilirsiniz. Bugün kullanılan sistemlerde apartman görevlisine ulaşmanızı sağlayan butonlar ve kapı otomat seçenekleri de bulunur. Çalışma prensibi telsizinkine benzeyen diafon cihazlarında, görüntülü modelleri tercih ederek tanımadığınız ve beklemediğiniz kişilere kapınızı açmamayı tercih edebilirsiniz. Böylece güvenliğinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sesli ve görüntülü cihazların ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Modelleri

 

Tek yönlü iletişim sağlayan görüntülü diafon sistemleri, çevrenizin ve sizin güvenliğiniz açısından oldukça önemli cihazlardır. Görüntülü veya sesli olarak kullanabileceğiniz diafon sistemlerini tercih ederek kapıyı açmadan önce kimin geldiğini öğrenebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip diafon çeşitleri ile ihtiyacınıza uygun cihazlar sayesinde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu cihazlardan yararlanarak bulunduğunuz mekanda rahatlıkla iletişim sağlayabileceğiniz bir seçenek de elde etmiş olursunuz.

Görüntülü Diafon Fiyatları ve Çeşitleri

 

Görüntülü diafon modelleri, kullanıldıkları alanlara göre çeşitlilik gösterir. Sunulan cihaz özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile buluşabilirsiniz. Görüntülü diafon cihazı apartmanlar için kullanılıyorsa apartman görevlisini arama ve daireler arası bas-konuş özelliği gibi ek seçenekler daha kullanışlı olur. Lüks binalar ya da büyük şirketlerde kapı otomatının kontrolüne ihtiyaç duyulabilir. Bu alanlarda daha gelişmiş diafon sistemleri ile kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bu cihazlarda görüntülü konuşmaya ek olarak yangın alarmı çalıştırma gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Hem konuşma hem de görüntü sunan cihazlar, sundukları kullanım kolaylığının yanı sıra güvenliğinizi de sağlarlar. Görüntülü diafon sistemleri modern şehir hayatında olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır. Bu cihazları ofis, çok katlı çalışma alanları, site ve apartman gibi pek çok mekanda kullanabilirsiniz.İş yeri veya konut gibi mekana uygun özellikler sunan görüntülü diafon sistemleri sayesinde cihazınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Güvenliğinizi Sağlayın: Görüntülü Diafon Sistemleri

 

Diafon sistemleri arasında sıkça tercih edilen bir seçenek olan görüntülü diafon sistemleri daha konforlu ve huzurlu bir yaşamı olanaklı kılar. Audio görüntülü diafon sistemleri

kullanıcıların ihtiyacına uygun biçimde tasarlanır ve her yaştan herkesin kolayca kullanabileceği nitelikte üretilir. Bu sistemler apartman ve siteler gibi toplu yerleşim alanlarında kullanıldığı gibi işyeri ve villalarda da hem güvenliği sağlamak ve hem de haberleşme amacıyla kullanılır.

 

Audio görüntülü diafon sayesinde öncelikle apartman veya müstakil evlere anahtarsız giriş kolaylığı kazanılır. Güvenlik görevlisi veya kapıcı aramaları, bina giriş kapısı ile görüşebilme ve daireler arasında ücretsiz haberleşebilme de bu ürünlerin diğer avantajları arasındadır. Audio görüntülü diafon sistemlerini tercih eden kullanıcılar montaj için teknik destek alabilecekleri gibi, isterlerse audio görüntülü diafon kullanım kılavuzunu inceleyerek de montaj yapabilirler. Apartmanlarda veya sitelerde çoklu kurulumlar için Audio görüntülü diafon bağlantı şeması açıklayıcı bir şekilde kolay kurulum sağlar.

 

Audio görüntülü diafon fiyatları ise kullanım ihtiyacına yönelik olarak ve modele göre değişkenlik gösterir. Son teknoloji ile üretilen Audio görüntülü diafon fiyat- kazanç oranı hesaplandığında ürünlerin kaliteli ve uzun ömürlü olmaları avantaj sağlar. Ayrıca satış sonrası alınan hizmetler ile de ürün, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran akıllı sistemlerden biri olarak gösterilebilir. Audio markası, hem sunduğu en ucuz görüntülü diyafon fiyatları, zil fiyatları ile hem de yüksek teknolojiye sahip kaliteli ürünleri ile yıllardır güvenle kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.